-5°C słabe opady śniegu

Groził śmiercią rodzinie, trafił do aresztu

Komunikaty policji, Groził śmiercią rodzinie trafił aresztu - zdjęcie, fotografia

Wczoraj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 54-latka z gminy Obsza. Mężczyzna podejrzewany jest o stosowanie przemocy w stosunku do osób najbliższych. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

54-latek z gminy Obsza najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyzna został zatrzymany w minioną niedzielę podczas zgłoszenia interwencji związanej z przemocą w rodzinie. Ze wstępnych informacji wynika, że 54 latek będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę domową, podczas której groził pozbawieniem życia swoim bliskim.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec sprawcy przemocy w rodzinie środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed Sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

J.K.

Groził śmiercią rodzinie, trafił do aresztu komentarze opinie

  • gość 2018-01-13 11:11:41

    Co to za siłacz, do kamieniołomów go to mu się odechce

  • gość 2018-01-13 21:14:19

    TUTAJ SAD I POLICJA ZADZIALALA A KTOS PAMIETA SPRAWE RODZINY BUDZYNSKICH Z BILGORAJA Z ULICY ZAMOJSKIEJ TAM JAKOS ZABRAKLO OPIEKI SPOLECZNEJ SADU I POLICJI DOPIERO TERAZ COS TAM SIE DZIEJE ALE I TAK PEWNIE ROZEJDZIE SIE PO KOSCIACH

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl