-7°C słabe opady śniegu

Gospodarze najlepsi w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych

Inne, Gospodarze najlepsi Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych - zdjęcie, fotografia

W organizowanych w hali OSiR w Biłgoraju w dniach 2-3 marca 2018 roku Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska Dziewcząt i Chłopców w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie najlepiej wypadły drużyny gospodarzy reprezentujące Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju.


 

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej mają swoją długą tradycję i są organizowane bez przerwy od 26 lat. W tegorocznych zawodach rywalizowały drużyny z całej Polski. W kategorii dziewcząt zagrało 7 zespołów, zaś w kategorii chłopców 8 zespołów, które przybyły z Leska, Białowieży, Warcina, Tucholi, Starościna, Milicza, Brynku, Biłgoraja. 

Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców wygrały drużny gospodarzy czyli Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju. Obie drużyny 2:0 pokonały w finale Technikum Leśne w Białowieży. Brąz w kategorii dziewcząt wywalczyła drużyna z Technikum Leśnego w Tucholi, a wśród chłopców reprezentacja Technikum Leśnego w Miliczu.

Drużyna dziewcząt z Biłgoraja zagrała w składzie: Amelia Wieczorek, Patrycja Gęborys, Weronika Wolińska, Dominika Chmura, Karolina Koniuszewska, Natalia Mróz, Natalia Borowiec, Wiktoria Gozdalska, Kamila Władyka, Gabriela Lipowska. Opiekun grupy: Piotr Demucha.

Skład drużyny chłopców z Biłgoraja: Marcin Bryła, Sebastian Nizio, Norbert Kubrak, Mateusz Samuła, Szymon Buciur, Mateusz Sakowicz, Piotr Pętek, Piotr Przytuła, Jacek Wnuk, Paweł Hurbańczuk, Michał Granisz, Jakub Sakowicz, Tomasz Ozimek. Opiekun grupy: Jacek Grabias.

Zawody zostały zorganizowane przez Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj, Uczniowski Klub Sportowy "LEŚNIK", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.

Gospodarze najlepsi w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl