-2°C całkowite zachmurzenie

Chciał wysadzić dom

Komunikaty policji, Chciał wysadzić - zdjęcie, fotografia


Policjanci z posterunku w Józefowie uratowali mężczyznę, który we własnym domu odkręcił butlę z gazem, by wysadzić budynek w powietrze. Tragedii zapobiegli policjanci, którzy w porę znaleźli się na miejscu zdarzenia i wyciągnęli 57-latka na zewnątrz. Jak się okazało, mężczyzna był pijany, miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

 W miniony piątek (9 lutego) policjanci otrzymali informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, że jeden z mieszkańców gm. Józefów może potrzebować pomocy. Zachodziło podejrzenie, że 57-latek odkręcił w domu butlę z gazem i może  wysadzić dom w powietrze.

Policjanci z Komisariatu w Józefowie, którzy pojechali pod wskazany adres, na miejscu zastali zamknięte drzwi oraz wygaszone światła w domu. Świecąc latarkami, zauważyli przez okno, że w kuchni obok pieca stoi butla gazowa. Podejrzewając, że może ulatniać się gaz, funkcjonariusze postanowili nie zwlekać ani chwili. W trakcie szarpania za zamknięte drzwi zamek ustąpił i policjanci weszli do środka.

Wewnątrz budynku czuć było silną woń ulatniającego się gazu. W pomieszczeniu przebywał 57-letni mężczyzna, którego policjanci wyprowadzili na zewnątrz. Jak się okazało, był on pod działaniem alkoholu. 57-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy nic złego mu się nie stało.

Chciał wysadzić dom komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl