10°C mgła

Chciał się podpalić

Komunikaty policji, Chciał podpalić - zdjęcie, fotografia

Wczoraj nad ranem policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie samobójczej przez samopodpalenie. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol. Mundurowi zobaczyli siedzącego na ziemi mężczyznę, obok którego stała odkręcona bańka na paliwo z resztką płynu na dnie. Mężczyzna w rękach trzymał zapalniczkę i na widok policjantów próbował podpalić oblane paliwem ubranie. Policjanci nie bacząc na własne bezpieczeństwo natychmiast obezwładnili mężczyznę.

Wczoraj nad ranem policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo przez samopodpalenie. Dyżurny biłgorajskiej komendy natychmiast skierował na miejsce patrol policji. Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie w składzie asp.szt. Stefan Kawalec i asp.szt. Henryk Tracz niezwłocznie udali się na teren prywatnej posesji w gminie Józefów.

   Mundurowi będąc na posesji usłyszeli odgłosy biegnące zza zabudowań gospodarczych i ruszyli w tamtym kierunku. Zobaczyli siedzącego na ziemi mężczyznę, obok którego stała odkręcona bańka na paliwo z resztką płynu na dnie. Mężczyzna w rękach trzymał zapalniczkę i na widok policjantów próbował podpalić oblane paliwem ubranie, które miał na sobie. Policjanci nie bacząc na własne bezpieczeństwo natychmiast obezwładnili mężczyznę. Jak się okazało 30 letni mieszkaniec gminy Józefów był nietrzeźwy miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 30 latek uwagi na fakt, że stwarzał realne zagrożenie dla swojego życia i zdrowia po przebadaniu przez lekarza trzeźwiał w policyjnym areszcie. Szczęśliwie mężczyźnie nic się nie stało. Obecnie przebywa pod opieką rodziny.

JK

Chciał się podpalić komentarze opinie

  • ak - niezalogowany 2017-08-14 01:17:31

    Chłopie nie warto są gorsze zarazy a nawet gnidy a nie ma gorszej jak niejaka Krowiarka. A temat sens życia to prawie kaszka z mlekiem bo wszystko jest kwestią wiedzy. Z miłości do mnie to kilka kobiet zachodziło w ciąże. One nie tylko to potrafią i właśnie te nie tylko jest najgorsze u kobiałek.

  • gość 2017-08-14 11:45:12

    A ja słyszałem ze ty nie gustujesz w krowiarkach tylko w krasulach. I dla niepoznaki oowiadasz banialuki o jakichs czesciach ubrania tych wstydliwych ktorych w szafie masz tysiac czy wiecej. To juz jakas dewiacja chyba czyli zboczenie. Jeszcze ten poped do krasul. Co ci te biedne stworzenia zrobiły? Opanuj sie i opamietaj. Bo jak nic skonczysz tam gdzie niedawno byłes ale tylko na turnusie. Zamkna cie dozywotnio i cała okolica i internet tez odetchnie. Moze w koncu. Bo tych gryzmolow dsc juz mamy. I ciebie tez jakby co:)

  • ak - niezalogowany 2017-08-14 22:37:14

    Terefere jak nie dostane rehabilitacji to pierwsze oberwie black red white potem szubrawiec i reszta gnid. Nie pierdol Ewelinka. Twoja dupa wszystko pomieściła.

  • ak - niezalogowany 2017-08-14 23:11:18

    To ja wam opisze życie seksualne z Krowiarką. Zapraszam do tego postu na parę dni. Obiecuje że będzie sensem kapało śmierdziało grało i dudniło a wszystko mi załatwiła skorumpowana przez Tadeusza Chmiela sędzia Marzena Kaczorowska. Nawet mogę skwitować seks z Krowiarką jako przereklamowany .

  • gość 2017-08-15 09:26:12

    I won ((Three million dollars)) With the great help of Dr Trust magic lottery spell numbers. Get in touch with him now on his website: http://ultimatespellcast.com Holla!!! I am Bill Kelly From Taxes USA. Few weeks ago I saw a post of Bruce on how Dr Trust helped him win lottery, It is a very hard situation when playing the lottery and never won, or keep winning low fund not up to 75 bucks, i have been a victim of such a tough life, the biggest fund i have ever won was 90 bucks. And i have been playing lottery for almost 13 years now, things suddenly change the moment i came across a secret online, I had to contact Dr Trust for Mega Million Lottery assistance,he gave me all I used in winning $ 3,000,000.00 I am rich now and i am also out of doubt. I am making this known to every one out there who have been trying all day to win the lottery, believe me this is the only way to win the lottery, this is the real secret we all have been searching for. Just email Dr Trust for lottery assistance. I assue you,that you will testify just like me. Email: Ultimatelottospell@yahoo.com or Ultimatespellcast@gmail.com Website: http://ultimatespellcast.com/index.html WhatApp or call him now: +2348156885231

  • Gość - niezalogowany 2017-08-15 15:11:12

    Może ma afektywność dwubiegunową? To tylko chemia i tabletki uzupełniają brakujące pierwiastki w mózgu i po problemie.

  • gość 2017-08-15 23:37:41

    My broken marriage has been restore with the help of Dr. Trust the most best spell cast online i highly recommends Dr Trust to anyone in need of help: Look through his website for more reviews of him http://ultimatespellcast.com I've gotten back with my ex husband, you can also fix your broken relationship & get your ex-lover back fast. I'm Lora Omo from United States. my husband left me for another woman and I was left in the dark. It happened so fast and I had no say in the situation at all. He just dumped me after 3 years without no explanation. I became very worried and needed help. So i searched for help online and I came across a website that suggested Dr Trust can help get ex back fast, restore broken relationships and stop a divorce. I contact Dr. Trust through his website and he cast a love spell to help us get back together. Shortly after he did the spell, my husband started testing me again and felt horrible for what he just put me through. He said that I was the most important person in his life and he knows that now. Ever since then, everything has returned back to normal. Thank you Dr Trust for saving my broken Marriage and brought my husband back to me!".. I and my family are living together happily again. Dr. Trust is the best online spell caster that is powerful and genuine. If you have any problem contact him and i guarantee you that he will help you. I highly recommends Dr. Trust to anyone in need of help. Ultimatespellcast@yahoo.com Or Ultimatespellcast@gmail.com WhatApp or call him +2348156885231 Website: http://ultimatespellcast.com/index.html

  • ak - niezalogowany 2017-08-17 22:40:51

    Z tym zakładem to było tak. Przeliczyłem się. Bo poszło o zakład, że ja mogę 7rbw. No i wiecie co było dalej. Z tą różnicą, że wyszło mi 6 rbw no to ona znowu mnie straszy jak widzicie zbrodniczym wyrokiem skorumpowanej sędzi w imieniu black red white. Kłamczucha z tej sędzi bo kłamie i skalała godło Rzeczypospolitej Polskiej. Niniejszym prostuje wyrok skorumpowanej przez Tadeusza Chmiela Ssr Kaczorowskiej jest wydany w imieniu Black Red White a nie RP. One te chwedy mają nawet firmowych prokuratorów. No i miało być 7 razy bez wyciągania a jak sami widzicie wyciąga mi i wytyka i wtyka no i skończyło się na 6 razach z wyciąganiem. A o niewyciąganiu mogła sobie tylko pomarzyć. U Krowiarki seks to zawsze musiał być największy. Jej nawet pizza kojarzy się z seksem i zamawiała największą a potem zżerała i przed 7 megapierdziochami odebrała mi wszelkie apetyty nawet na oglądanie klaserów ze znaczkami i prezentacje fotograficzną z 1000 i jednymi damskim majteczkami Ewelin-ek. Teraz wiem czemu ona lubiła te z dziurką a nawet dwoma. Kobiety to potrafią pierdzioszki puszczać na dwie strony czyli dżizdać. A bekanie to hepanie. Ale znam taką jedną co jak hepnie górą to tak jak by dżizła. Ona jest jak niegrzeczny gizd zrobiła dżizd i lauba w Biszczy się rozwaliła. Dziewczyny myjcie zęby żeby wam kto nie powiedział że wali wam jak po dżizdnięciu.

  • gość 2017-08-18 11:20:26

    No i syneczkowi Krowimajtki uszko odstaje jak misiowi uszatkowi . Ale wyrośnie z tego wiem po sobie :)

  • gość 2017-08-20 09:57:18

    Czemu ty Krzysiu tylko szczekasz i szczekasz od długiego juz czasu liczonego w latach a moze i dekadach a ugryzdz nie mozesz jakos. ugryz a poxniej szczekaj chwalac sie. A ty nie tylko ujadasz jak ostatni kundel na łancuchu. Ale jakby cie spuscic z niego to bys tylko skamlał i podkuliwszy ogon uciekł jak najszybciej. czekaj czekaj przeciez tak bylo. Podkuliłes ogonek i skamlac uciekłes . Taaaaaa to przepraszam cie . Zmieniam pytanie. czemu ty skamlesz psino jedna. 9nie ublizajac psom które bardzo lubie) No czemu tak zawodzisz jedna i ta sama melodia. I tak cie nikt nie słucha . I tak wszyscy maja to w głebokim powazaniu.

  • ak® - niezalogowany 2017-08-21 01:49:17

    Ewelinka ksywa Krowiarka przeprasza.Od kiedy to modliszki przepraszają? Udajesz albo uległaś naturalizacji. Teraz tylko modliszek Chmiel niech mnie przeprosi choć w taki cud nie wierze. Eweliniu to ty mi pierniczyłaś o małżeństeie a skurwiłaś się z użytkownikiem zdrajczynio do potęgi entej. Obrączkę mi dałaś na 12 lat wyczekiwania na królestwo boże a otumanionym paciulokom pajacom zrobiłaś ze mnie jeszxze złodxieja obrączki i zmuszacza ciebie do zbrodni małżeństwa. Za to ty jesteś księżniczką wśród kłamliwych suczek iWielką Muu! po krowomajtkach i rozprawiczeniu mnie przy krowie babci Stefki ;) Jak urobiłaś tych paciuloków prezesów ? Pochwal się bo ja wiem od donosicieli. Zakochałaś się we mnie i dlatego mnie gnoisz już 12 lat tymi skorumpowanymi śmieciami z kościuszki .Sędzia jak dostanie gotowce spreparowane ciulstwa po poprzedniej sędzi śmieciu oszczerczym dupowłażacej szubrawcowi chmielowi fałszywemu świadkowi Jehowy to ma gdzieś.Ale wedle prawa robi się stroną bo powtarza spreparowane oszczerstwa śmiecia sędzi strony poprzedniczki ssr mkp. Czyli w zmowie zbrodniarze na zlecenie blac red white bo wystraszyli się UODO to był motyw śmiecia oszczerczego ssr mkp i korumpatora tadeusza chmiela twego pajaca. By miał honor to by stanął i dał bym mu w ryja i każdemu śmieciowi pracowniczemu któremu osobiście zapewnił bezkarność pod sędzią ...ssr mkp. Buziaczki księżniczko ,pilnuj dupy żeby ci się nie rozciapała ;) wtedy żaden użytkownik cię nie trąci bestio.

  • ak® - niezalogowany 2017-08-21 01:58:35

    Ewelinko po tym jak ojczulek na mnie 5 razy podnosił łapy to chętnie bym wpierdolił każdemu kto na mnie łgał np prezesom i prezesom łgającym też,pajacom cymbałom ,bandzie pracowniczej ,szubrawcowi chmielastemu i tym śmieciom z kościuszki co spreparowali fałszywe zdemaskowane zarxuty. Tylko te śmiecia nie mają honoru . Ale 8 starszych też powinno dostać wpierdol za głupote i nieuctwo za pychę,za arogancje itd A z tobą to nsjspokojniej w świecie zapraszam na obiadek do restauracji ,kawe ,lody ,wino i co ino. Pośmiejemy się z idiotów :) pajaców i reszty dupowłazów wujaszkowi Tadziowi . Szloda żenon sam sobie łba do dupy nie wsadzi za to że jest tsk bardzo podatny na manipulacje twego geniusxu i tobie podobnych ścierw oszczerczych zaplecowych. Pa pa .

  • Gość - niezalogowany 2017-08-21 12:03:36

    Piosenka mówi do zakochania jeden krok ...splataj si ręce ...i zapala się krok. Kurczę ale wam się zapaliły krocza. Sory kroki.