-1°C zamglenie

Chciał się podpalić

Komunikaty policji, Chciał podpalić - zdjęcie, fotografia

Wczoraj nad ranem policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie samobójczej przez samopodpalenie. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol. Mundurowi zobaczyli siedzącego na ziemi mężczyznę, obok którego stała odkręcona bańka na paliwo z resztką płynu na dnie. Mężczyzna w rękach trzymał zapalniczkę i na widok policjantów próbował podpalić oblane paliwem ubranie. Policjanci nie bacząc na własne bezpieczeństwo natychmiast obezwładnili mężczyznę.

Wczoraj nad ranem policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo przez samopodpalenie. Dyżurny biłgorajskiej komendy natychmiast skierował na miejsce patrol policji. Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie w składzie asp.szt. Stefan Kawalec i asp.szt. Henryk Tracz niezwłocznie udali się na teren prywatnej posesji w gminie Józefów.

   Mundurowi będąc na posesji usłyszeli odgłosy biegnące zza zabudowań gospodarczych i ruszyli w tamtym kierunku. Zobaczyli siedzącego na ziemi mężczyznę, obok którego stała odkręcona bańka na paliwo z resztką płynu na dnie. Mężczyzna w rękach trzymał zapalniczkę i na widok policjantów próbował podpalić oblane paliwem ubranie, które miał na sobie. Policjanci nie bacząc na własne bezpieczeństwo natychmiast obezwładnili mężczyznę. Jak się okazało 30 letni mieszkaniec gminy Józefów był nietrzeźwy miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 30 latek uwagi na fakt, że stwarzał realne zagrożenie dla swojego życia i zdrowia po przebadaniu przez lekarza trzeźwiał w policyjnym areszcie. Szczęśliwie mężczyźnie nic się nie stało. Obecnie przebywa pod opieką rodziny.

JK

Chciał się podpalić komentarze opinie

  • ak - niezalogowany 2017-08-14 01:17:31

    Chłopie nie warto są gorsze zarazy a nawet gnidy a nie ma gorszej jak niejaka Krowiarka. A temat sens życia to prawie kaszka z mlekiem bo wszystko jest kwestią wiedzy. Z miłości do mnie to kilka kobiet zachodziło w ciąże. One nie tylko to potrafią i właśnie te nie tylko jest najgorsze u kobiałek.

  • gość 2017-08-14 11:45:12

    A ja słyszałem ze ty nie gustujesz w krowiarkach tylko w krasulach. I dla niepoznaki oowiadasz banialuki o jakichs czesciach ubrania tych wstydliwych ktorych w szafie masz tysiac czy wiecej. To juz jakas dewiacja chyba czyli zboczenie. Jeszcze ten poped do krasul. Co ci te biedne stworzenia zrobiły? Opanuj sie i opamietaj. Bo jak nic skonczysz tam gdzie niedawno byłes ale tylko na turnusie. Zamkna cie dozywotnio i cała okolica i internet tez odetchnie. Moze w koncu. Bo tych gryzmolow dsc juz mamy. I ciebie tez jakby co:)

  • ak - niezalogowany 2017-08-14 22:37:14

    Terefere jak nie dostane rehabilitacji to pierwsze oberwie black red white potem szubrawiec i reszta gnid. Nie pierdol Ewelinka. Twoja dupa wszystko pomieściła.

  • ak - niezalogowany 2017-08-14 23:11:18

    To ja wam opisze życie seksualne z Krowiarką. Zapraszam do tego postu na parę dni. Obiecuje że będzie sensem kapało śmierdziało grało i dudniło a wszystko mi załatwiła skorumpowana przez Tadeusza Chmiela sędzia Marzena Kaczorowska. Nawet mogę skwitować seks z Krowiarką jako przereklamowany .

  • Gość - niezalogowany 2017-08-15 15:11:12

    Może ma afektywność dwubiegunową? To tylko chemia i tabletki uzupełniają brakujące pierwiastki w mózgu i po problemie.

  • ak - niezalogowany 2017-08-17 22:40:51

    Z tym zakładem to było tak. Przeliczyłem się. Bo poszło o zakład, że ja mogę 7rbw. No i wiecie co było dalej. Z tą różnicą, że wyszło mi 6 rbw no to ona znowu mnie straszy jak widzicie zbrodniczym wyrokiem skorumpowanej sędzi w imieniu black red white. Kłamczucha z tej sędzi bo kłamie i skalała godło Rzeczypospolitej Polskiej. Niniejszym prostuje wyrok skorumpowanej przez Tadeusza Chmiela Ssr Kaczorowskiej jest wydany w imieniu Black Red White a nie RP. One te chwedy mają nawet firmowych prokuratorów. No i miało być 7 razy bez wyciągania a jak sami widzicie wyciąga mi i wytyka i wtyka no i skończyło się na 6 razach z wyciąganiem. A o niewyciąganiu mogła sobie tylko pomarzyć. U Krowiarki seks to zawsze musiał być największy. Jej nawet pizza kojarzy się z seksem i zamawiała największą a potem zżerała i przed 7 megapierdziochami odebrała mi wszelkie apetyty nawet na oglądanie klaserów ze znaczkami i prezentacje fotograficzną z 1000 i jednymi damskim majteczkami Ewelin-ek. Teraz wiem czemu ona lubiła te z dziurką a nawet dwoma. Kobiety to potrafią pierdzioszki puszczać na dwie strony czyli dżizdać. A bekanie to hepanie. Ale znam taką jedną co jak hepnie górą to tak jak by dżizła. Ona jest jak niegrzeczny gizd zrobiła dżizd i lauba w Biszczy się rozwaliła. Dziewczyny myjcie zęby żeby wam kto nie powiedział że wali wam jak po dżizdnięciu.

  • gość 2017-08-18 11:20:26

    No i syneczkowi Krowimajtki uszko odstaje jak misiowi uszatkowi . Ale wyrośnie z tego wiem po sobie :)

  • gość 2017-08-20 09:57:18

    Czemu ty Krzysiu tylko szczekasz i szczekasz od długiego juz czasu liczonego w latach a moze i dekadach a ugryzdz nie mozesz jakos. ugryz a poxniej szczekaj chwalac sie. A ty nie tylko ujadasz jak ostatni kundel na łancuchu. Ale jakby cie spuscic z niego to bys tylko skamlał i podkuliwszy ogon uciekł jak najszybciej. czekaj czekaj przeciez tak bylo. Podkuliłes ogonek i skamlac uciekłes . Taaaaaa to przepraszam cie . Zmieniam pytanie. czemu ty skamlesz psino jedna. 9nie ublizajac psom które bardzo lubie) No czemu tak zawodzisz jedna i ta sama melodia. I tak cie nikt nie słucha . I tak wszyscy maja to w głebokim powazaniu.

  • ak® - niezalogowany 2017-08-21 01:58:35

    Ewelinko po tym jak ojczulek na mnie 5 razy podnosił łapy to chętnie bym wpierdolił każdemu kto na mnie łgał np prezesom i prezesom łgającym też,pajacom cymbałom ,bandzie pracowniczej ,szubrawcowi chmielastemu i tym śmieciom z kościuszki co spreparowali fałszywe zdemaskowane zarxuty. Tylko te śmiecia nie mają honoru . Ale 8 starszych też powinno dostać wpierdol za głupote i nieuctwo za pychę,za arogancje itd A z tobą to nsjspokojniej w świecie zapraszam na obiadek do restauracji ,kawe ,lody ,wino i co ino. Pośmiejemy się z idiotów :) pajaców i reszty dupowłazów wujaszkowi Tadziowi . Szloda żenon sam sobie łba do dupy nie wsadzi za to że jest tsk bardzo podatny na manipulacje twego geniusxu i tobie podobnych ścierw oszczerczych zaplecowych. Pa pa .

  • Gość - niezalogowany 2017-08-21 12:03:36

    Piosenka mówi do zakochania jeden krok ...splataj si ręce ...i zapala się krok. Kurczę ale wam się zapaliły krocza. Sory kroki.