-3°C całkowite zachmurzenie

87-latek zgubił się w lesie

Komunikaty policji, latek zgubił lesie - zdjęcie, fotografia

87-letni mieszkaniec powiatu wybrał się wczoraj do lasu. Niestety, gdy zapadł zmierzch, pomylił drogi i się zagubił. Do domu pomogli mu wrócić policjanci zaalarmowani przez jednego z kierowców. Wyziębionego i wystraszonego mężczyznę mundurowi przekazali rodzinie.

Wczoraj wieczorem około godziny 18 tej policjanci z Posterunku Policji we Frampolu zostali skierowani w okolice miejscowości Olszanka. Ze zgloszenia wynikało, że przejeżdżający tamtędy kierowca zauważył mężczyznę, który próbował zatrzymywać samochody.

Policjanci nikogo nie zastali we wskazanym miejscu, jednak kilka kilometrów dalej zauważyli starszego mężczyznę. Jak się okazało był to 87 letni mieszkaniec gminy Turobin.

Policjanci ustalili, że mężczyzna zgubił się. Jak wyjaśnił, kilka godzin wcześniej wyjechał z domu do lasu i z uwagi na zapadający zmrok pomylił drogi i stracił orientację w terenie.

Zagubiony 87 latek próbował zatrzymywać samochody, jednak nikt nie zdecydował się na udzielenie mu pomocy. Policjanci wyziębionego i przestraszonego mężczyznę przekazali rodzinie. Jak się okazało bliscy 87 latka właśnie mieli jechać na komendę żeby zgłosić zaginięcie mężczyzny, ponieważ sami bezskutecznie szukali go już od kilku godzin.

87 latek cały i zdrowy przebywa pod opieką rodziny.

JK

87-latek zgubił się w lesie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na gazetabilgoraj.pl