- Reklama -

- Reklama -

Arena Mocy – Największe pole paintballowe w Polsce

Paintball to coraz popularniejszy sport ekstremalny, który pozwala dobrze bawić się każdemu. Prowadzenie walki przy użyciu paintballowych markerów wymaga jednak dostosowanych ku temu warunków, dużego pola do prowadzenia gry z ciekawymi przeszkodami i niezbędną infrastrukturą. W naszym kraju powstaje coraz więcej tego typu poligonów, jednak najlepiej dostosowanym do potrzeb użytkownika jest Arena Mocy.

- Reklama -

Czym jest Arena Mocy?

Położona w podkrakowskim Sierakowie Arena Mocy, to największe pole paintballowe w naszym kraju. Poza dostępną powierzchnią ułatwiającą rozgrywkę, Arena posiada też dużą ilość klasycznych torów przeszkód pełnych zagadek, zniszczonych aut oraz krętych labiryntów z zagadkami. Są tu zarówno tory dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Warto dodać, iż przedsiębiorstwo posiada pełną bazę sprzętową, oferując nie tylko poligony do gry, ale także wypożyczając sprzęt do paintballa.

Ciekawą opcją, oferowaną przez opisywaną firmę, są dostosowane do zainteresowań użytkowników tory tematyczne. Spośród nich, najciekawsze są poligony paintballowe inspirowane filmową serią Gwiezdnych Wojen. W Sierakowie znajdziemy więc poligon kroczący śladami Hana Solo, rycerzy Jedi czy oddający realia planety Kessel. Warto wziąć udział także w paintballu scenariuszowym, gdzie prowadzi się rozgrywkę zgodnie z założonym wcześniej, szczegółowo rozpisanym planem zakładającym realizację zadań i wykonanie misji.

Arena Mocy – liczne atrakcje

- Reklama -

Arena Mocy nie tylko oferuje największe pole paintballowe z możliwością gry scenariuszowej, ale zapewnia też możliwość organizacji wielu imprez okolicznościowych. W ofercie Areny znajduje się między innymi organizacji imprez integracyjnych, urodzin czy wieczorów kawalerskich. Znajduje się tu też miejsce ogniskowe oraz strefy chillout.

Opisywana firma oferuje szeroki program dla najmłodszych. W ofercie znajdziemy możliwość organizacji wycieczek szkolnych, półkolonii czy spotkań dla przedszkolaków. Atrakcyjnym punktem programu jest bez wątpienia obecność na terenie Areny torów RC i możliwość organizacji wyścigów autami RC.


Komunikacja mocną stroną

Arena Mocy to pole paintballowe posiadające świetną dostępność komunikacyjną. Arena znajduje się w odległości 24 kilometrów od centrum Krakowa oraz 13 kilometrów od jego południowych obrzeży. Ponadto Arena Mocy znajduje się 33 kilometry od lotniska w Balicach, co pozwala łatwo dotrzeć tam nawet z zagranicy. Dzięki korzystnym uwarunkowaniom dojazd do Sierakowa jest łatwy i nie stanowi większego wyzwania.

Opisywane pole paintballowe posiada świetny kontakt z klientem. Dobrze wyposażona strona internetowa, widoczne dane kontaktowe oraz profile w mediach społecznościowych, zapewniają dobry kontakt na linii firma-klient i z łatwością pozwalają umówić się na wizytę czy zdalnie zarezerwować poligon.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.