- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Archiwum „Mewy” dostępne dla byłych pracowników

Dokumentacja ta jest zarchiwizowana, jednak brakuje możliwości dostępu do niej. Stawia to w bardzo trudnej sytuacji byłych pracowników, którym te dokumenty są niezbędne do obliczenia emerytur. Interwencję w tej sprawie podjął poseł Piotr Olszówka.

- Reklama -

Według informacji, jakie podaje Zarząd Polymetal S.A., spółka, która przejęła biłgorajską „Mewę”, problem w najbliższym czasie ma być rozwiązany. – Do mojego biura w ostatnim czasie zgłasza się wielu byłych pracowników Mewy, którzy mają problemy z uzyskaniem dokumentacji kadrowej i płacowej w swoim zakładzie pracy – informuje Piotr Olszówka i dodaje, że podjął w tej sprawie stosowne kroki. Rezultatem tych działań jest wyznaczenie dyżurów pracowniczych, podczas których wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać potrzebne dokumenty.

Od 26 lutego w każdy piątek w godzinach 10.00-12.00 będzie dyżurował pracownik, który przyjmie stosowne wnioski o wydanie dokumentów. Uruchomiona zostanie także specjalna skrzynka, do której można będzie składać pisemne wnioski.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.