- Reklama -

- Reklama -

Apelują i upominają – w święta #ZOSTAŃWDOMU

Wspólnie z innymi służbami apelujemy, upominamy i pouczamy mieszkańców o odpowiedzialnym zachowaniu w czasie epidemii wirusa COVID-19. Pamiętajmy, że w tej walce lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i służby mundurowe nie muszą być sami. Każdy z nas może ich wspomóc, przestrzegając obowiązujących przepisów. Pamiętajmy, wirus nie ma świątecznej przerwy! #Zostańwdomu – czytamy na stronie internetowej lubelskiej policji.

Wszyscy mamy jeden cel, a jest nim bezpieczeństwo i ochrona przed rozprzestrzenianiem się wirusa Covid-19. Dlatego liczymy na zrozumienie i na to, że zostaniecie w domu. Podczas służby będziemy reagować, rozmawiać, pouczać i odwoływać się do rozsądku – piszą policjanci.

Wspólnie zróbmy wszystko, aby tegoroczne Święta Wielkanocne nie stały się pretekstem do zaniechania przestrzegania zasad bezpieczeństwa! To nie czas na świąteczne wyjazdy i spotkania ze znajomymi. To co powinniśmy teraz zrobić, to zostać domu, w gronie najbliższych i w ten sposób ograniczyć rozprzestrzenianie się choroby.

- Reklama -

Pamiętajmy, że limity ilości wiernych w kościołach obowiązują również w okresie wielkanocnym. Na śmigusa pozostańmy w domach, pamiętajmy, że osoby poniżej 18. roku życia nie mogą przebywać poza miejscem zamieszkania bez opieki osoby dorosłej.

Dla  policjantów te święta będą czasem wytężonej służby, dla wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny będzie to kolejny egzamin z odpowiedzialności, rozsądku, dbałości o zdrowie i życie swoje i innych ludzi. #Zostańwdomu.

lubelska policja

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Majkel mówi

    To są represje na ludziach. Zastraszyli ludzi wirusem rząd to dobrze wykorzystał i dusi ludzi w domach. Wymyślili sobie wielkie kary za coś co nie ma podstaw prawnych. Nie dajmy się ogłupiać a służby niech sobie przypomną że nie mają być apolityczne a nie pilnują intrersów jednej prartii.

  2. Rycho Rysiński mówi

    A w jakim mieście zrobiono te zdjęcia?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.