- Reklama -

- Reklama -

Apel do złodzieja (z Tesco)!

Dziś 29 grudnia na terenie marketu Tesco przy ul. Bora Komorowskiego w Biłgoraju doszło do kradzieży dokonanej przez jednego z klientów marketu. Poniżej apel do mężczyzny, napisany przez matkę okradzionego dziecka, o zwrot ukradzionego telefonu.

- Reklama -

Drogi mężczyzno,  

We wtorek 29 grudnia około godziny 17.20 przy kasach samoobsługowych w Tesco ukradłeś mojej córce telefon komórkowy. Miałeś przy tym mało szczęścia, bo doskonale zarejestrowały ten fakt kamery.

Chciałam napisać Ci, że przywłaszczając telefon mojej córki, doskonale widziałeś, że kradniesz jej własność, bo stała w kolejce do kasy przed Tobą. Ona zapłakana wróciła po niego, a Ty udawałeś, że o niczym nie wiesz…   Mając w tym momencie dwójkę własnych dzieci przy sobie, bez wahania zabrałeś telefon mojemu dziecku.

Jeżeli masz chociaż odrobinę własnej godności i honoru, to oddaj ten telefon z powrotem do Punktu Obsługi Klienta w Tesco, tam gdzie robiłeś zakupy, bądź wyślij go pocztą na adres Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej.

- Reklama -

Na oddanie telefonu masz dwa dni. Przemyśl to, to obędzie się bez policji. Jeśli ten telefon w tym czasie nie trafi z powrotem do nas, to osobiście postaram się o upublicznienie Twojego wizerunku oraz nagrania z monitoringu, jak go kradniesz.

Daję Ci szansę zanim trafisz na pierwsze strony lokalnych portali i gazet.

Matka okradzionej dziewczynki

Red. 

 

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Klaudiusz mówi

  Jak ukradł telefon na oczach swoich dzieci to nie ma ani honoru ani odrobiny przyzwoitosci. I trudno nazwac go nawet człowiekiem. Bo do bycia człowiekiem trzeba dorosnac . A jemu sie nie udało. Ciekawe co zrobi głab jeden.

 2. John mówi

  Mysle ze pol Bilgoraja wie kto jest na nagraniu personel Tesco nie jest z marsa.Wine trzeba udowodnicale sad moze to uznac jako czyn spowodowany przemeczeniem jak u znanego prawnika powiazanego z50zl.Przez cale zycie na ulicy ogladac sie za siebie lub uciekac ze swoim wzrokiem ze wsydu.Rachunek sumienia zal za grzechy i zadoscuczynienie innej drogi nie ma dla kulturanego czlowieka.Kazdy popelnia bledy ale sztuka jest sie do nich przyznac i naprawic.Zdrowia wszystkim w przyszlym roku a reszta sama przyjdzie

 3. Rycho Rysiński mówi

  Zgłosić policji – tak, opublikować wizerunek – nie. Z programów interwencyjnych, jakich wiele w TV wiem, że ofiara jest często karana ostrzej niż sprawca. Niestety, „Polska to być bardzo ciekawa kraj” (Zulu Gula)… 🙁

 4. as mówi

  Powinna Pani zgłosić sprawę na Policję zwłaszcza że posiada Pani dowód w postaci zapisu monitoringu.
  Znajdą złodzieja i założą kartotekę.
  Z taki złodziejskim ścierwem trzeba krótko i wprost.

 5. Jak nie mówi

  Upublicznienie wizerunku…
  Chodź oczywiście nie ma zgody na kradzież i potępiam pana, ale bez przesady.

 6. Grzegorz mówi

  A ja bym mu nie dał szansy gdyż Tobie może i podda zaś ukradnie następnej osobie jeśli ktoś jest bydlakiem to i tak nim pozostanie jedynym wyjściem było by obcięcie łapy.

 7. Bor3421 mówi

  Kradzież to czyn ścigany z urzędu więc jest obligatoryjnie ścigany sprawca.

 8. Emil mówi

  takie przestępstwo powinno być ścigane z urzędu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.