- Reklama -

- Reklama -

Apartamenty w centrum Biłgoraja

MIASTECZKO KRESOWE to II etap budowy trzech designerskich kamienic w centrum Biłgoraja, usytuowanych przy nowo nadanej ulicy imienia Tadeusza Kuźmińskiego, pomysłodawcy projektu Miasteczka na Szlaku Kultur.

- Reklama -

I etap budowy pięknej kamienicy (Deweloper Żagiel Dom) został ukończony i oddany do użytku 3 lata temu. Wszystkie mieszkania i lokale usługowe mają swoich właścicieli. W lokalach usługowych przedsiębiorcy prowadzą swoje biznesy.

Jesienią 2020 roku Deweloper SASS rozpoczął prace budowlane II etapu kolejnych trzech pięknych kamienic, w których będą się mieściły 43 lokale mieszkalne oraz (UWAGA!) tylko 5 lokali usługowych, usytuowanych na parterze budynku przy głównej ulicy Tadeusza Kuźmińskiego.

Prace budowlane postępują w szybkim tempie. Większość mieszkań została już sprzedana, ale w ofercie Biura M2 NIERUCHOMOŚCI znajdą Państwo perełki w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy. Ceny zaczynają się od kwoty 5400 brutto za lokale mieszkalne.

Biuro M2 NIERUCHOMOŚCI oferuje mieszkania wraz z podziemnymi miejscami parkingowymi powstającymi w atrakcyjnej scenerii dzielnicy Biłgoraja w otoczeniu klimatycznej zabudowy Miasteczka na Szlaku Kultur, które zaczyna tętnić życiem.

- Reklama -

Warto zainwestować w tym niepowtarzalnym miejscu, które posiada potężny potencjał biznesowy. Ulica Tadeusza Kuźmińskiego jest częściowo wybrukowana. W momencie zakończenia prac przy budowie II etapu będą kontynuowane dalsze prace brukarskie ulicy, która finalnie połączy się z ulicą Singera, co daje możliwość zagospodarowania terenu i lokali usługowych.

Biuro M2 NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZA!

Szczegółowe informacje dotyczące dostępności mieszkań oraz lokali usługowych na stronie Biura M2 NIERUCHOMOŚCI www.m2nieruchomosci.eu lub pod numerem telefonu 602 669 718, a także w siedzibie biura przy ul. Berka Joselewicza 19/1.

https://www.facebook.com/watch/?v=980353036118860

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.