- Reklama -

- Reklama -

„Anioły od reklamy” (ZDJĘCIA)

- Reklama -

W czwartek, 15 grudnia, w sali widowiskowej Biłgorajskiego Centrum Kultury odbył się spektakl „Aniołowie od reklamy”, wyreżyserowany przez Joannę Łukaszczyk Wystawili go członkowie grupy teatralnej „Spontan”. Na scenie wystąpiły również grupy taneczne oraz wokalne uczące się w Młodzieżowym Domu Kultury.

 

Tematyka spektaklu nawiązywała do współczesnych czasów. Aniołowie mieszkający w niebie w okresie przedświątecznym chcieli dotrzeć z jak najlepszym przekazem narodzin Jezusa do ludzi. Za pomocą Internetu dowiedzieli się, za czym podąża współczesny człowiek. Postanowili zamienić się w specjalistów od reklamy i w jak najlepszym świetle przedstawić narodzone dziecię.

W wirze przedświątecznego szału zapomnieli oni o istocie świąt. Postanowili urządzić jasełka w Centrum Handlowym, jednak nie pasował im do tego Jezus urodzony w skromnym żłóbku.

Jedynie anioł Gabriel podszedł pesymistycznie do tego innowacyjnego pomysłu. Uświadomił aniołom sens narodzin Jezusa, który przyszedł na świat w samotności i nie potrzebuje działań marketingowych.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.