Zawody OSP w Tarnogrodzie (wyniki)

Dziś w Tarnogrodzie w Zawodach Sportowo - Pożarniczych rywalizowali strażacy ochotnicy z czterech gmin.

Jak co roku druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z każdej gminy rywalizują w kilku konkurencjach na zawodach sportowo-pożarniczych. W ubiegłą niedzielę strażacy z gmin Potok Górny, Biszcza, Księżpol i Tarnogród zmierzyli się w sztafecie i ćwiczeniach bojowych. Zawody rozegrano na boisku w Tarnogrodzie.

W gminie Potok Górny najlepszy czas uzyskała drużyna OSP z Lipin Dolnych, w gminie Biszcza najszybsza była OSP z Gozdu Lipińskiego. Natomiast w gminie Księżpol wygrała OSP Zynie, a w gminie Tarnogród OSP Różaniec II.

WYNIKI

Gmina Potok Górny:
1. Lipiny Dolne
2. Lipiny Górne-Lewki
3. Jedlinki
4. Lipiny Górne-Borowina
5. Dąbrówka
6. Jasiennik
7. Naklik
8. Potok Górny
9. Zagródki
10. Szyszków
Gmina Biszcza:
1. Gózd Lipiński
2. Biszcza I
3. Bukowina
4. Biszcza II
5. Wólka Biska
Gmina Księżpol:
1. Zynie
2. Majdan Stary
3. Rogale
4. Rakówka
5. Zanie
6. Księżpol
7. Korchów II
8. Zawadka
9. Płusy
10. Korchów I
Gmina Tarnogród:
1. Różaniec II
2. Tarnogród
3. Różaniec I
4. Wola Różaniecka
5. Luchów Górny
6. Luchów Dolny

Zdjęcia nadesłane przez czytelnika.

Comments (16)
Add Comment
 • jo

  no słyszałem że nie było żadnych budek. Ale za to na orlenie był ruch i w sklepach na rynku. A dlaczego nie napisali w artykule że z powodu upału odwołali musztrę ??? No dziennikarze po studiach czy za smalec?? i dlaczego tak mało ludzi na widowni??

 • Kibic z Tarnogrodu

  A co do organizatorów, to bardzo dziwną rzeczą jest, że nie było żadnego stoiska z piwem i gorącymi kiełbaskami i napojami,
  Porażka 😞

 • Sławek

  Chłopaki z Potoka nie mogą sobie podarować przegranej😂 Co drugi komentarz widać brawo!

 • osp osp

  Moja propozycja to na następny rok zaprosić sędziów z niska to pokażą jak się sędziuje i regulaminu przestrzega. Tam na zawodach po wykonaniu bojówki przez każda jednostkę sprawdzane są połączenia węży i inne szczegóły. kto nie wierzy niech pojedzie na jakiekolwiek zawody w tamtym powiecie, albo to w naszym tylko jest taka olewka.

 • tytoniak

  nie podawali łącznych czasów gdyż sędziowie sami nie byli skołowani kto wkońcu wygrał i które miejsce zajął… dlaczego w gminie księżpol nie było wręczanych dyplomów? prawdopodobnie sędzia główny pokreślił protokół ,że niby jakieś punkty karne, bo nie chciał żeby wygrali chłopy z Rogal tylko faworyzował inną jednostkę.a dyplomy już jak ktoś mówił że były wypisane do protokołu,więc już dyplomów nie chcieli kreślić…
  Paranoja z tymi sędziami…zastanawiamy się z chłopakami czy jechać na zawody w niedziele bo trenujemy od kilku tygodni a może to pójść na marne, bo kto wie kogo teraz sędzia będzie „wspierał” a komu da jakieś punkty z kosmosu … zajmijcie sie sprawiedliwym sędziowaniem bo niedługo nikt nie będzie na zawody jeździł bo czegoś takiego nie chce się oglądać!!!

 • Strażak

  Dlaczego nie jest podana łączna ilość punktów dla każdej jednostki ??

 • Zbyszko z Bogdańca

  Jedlinki popełniły 2 falstarty i nie powtarzały biegu ani nie dostały karnych pkt, dzięki czemu zajęli 3 miejsce w gminie Potok.
  Z tym sędziowaniem faktycznie coś było nie halo 😤

 • Zbyszko z Bogdańca

  Jedlinki miały 2 falstarty i ani nie powtarzały biegu ani nie odjęto im pkt, dzięki czemu zajęli 3 miejsce w gminie Potok G., także faktycznie coś z tym sędziowaniem było nie tak

 • strażak

  brawo dla sędziego głównego zawodów… nie wiedziałem że można pisać scenariusze do zawodów strażackich 🙂 Byłem na widowni i każdy czekał na brawa dla Rogalan za zwycięstwo a tu sędzia Kloc wychodzi i mówi że mają punkty karne za falstart… Panie Albercie, niech Pan sobie przeczyta regulamin, napisane jest jasno i wyraźnie: ” gdy drużyna popełni falstart to drużyna powtarza bieg, po drugim falstarcie otrzymuje 5 pkt. karnych a po trzecim dyskwalifikacja..” a Pan nawet nie dał im prawa odwołania sie do decyzji … to sie robi żałosne. mam nadzieje że w najbliższą niedziele gdy będziemy my startować to sędzią głównym będzie ktoś bardziej kompetentny .Szkoda chłopaków z rogali, naprawde byli najlepsi i im sie należało zwycięztwo.

 • Ktos

  Komentarze tu lepsze niz kabarety 😂😂😂 tez widzialem bojowke i Potoka i Lipin i jakos dupy nie urwało uf.. 😂

  • Ktos inny

   Chyba stałeś za drzewem

 • JOZEF Z BAZIN

  Hahahahahahah haha hahaha 😂

 • Hahah

  Hahaha hahaha hahahahahahah haha hahaha 😂😂😂😂😂😂

 • Kibic

  Widziałem bojówke Potoka i Lipin i powiem tyle, jakby nie ten błąd Potoka na ssawnej to Lipiny nie mają żadnego startu do Potoka, tak szybkiej ssawnej nie było na tych zawodach, byłby rekord na 100 %, gratuluję chłopakom z Potoka mimo tego że nie wygrali.

 • Józef

  I już się zaczyna

 • Zbyszko z Bogdańca

  Panowie z Lipin Dolnych,
  Gdyby Potok nie popełnił błędu na ssawnej to byłoby jak zawsze dla was 2 miejsce w gminie 😚