Wschodnie Forum Firm Rodzinnych

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych odbędzie się 15 października 2018 r. w Lubelskim Parku Naukowo Technologicznym.

Jest to już trzecia edycja Forum, która dzięki zeszłorocznemu sukcesowi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. – Naszym celem jest stworzenie dla przedsiębiorców platformy wymiany doświadczeń oraz zachęcanie właścicieli firm rodzinnych do zdobywania wiedzy i umiejętności, a także stałego poszerzania obszaru działalności. Zależy nam na realnym oddziaływaniu na rozwój lokalnych przedsiębiorstw oraz podtrzymywaniu wartości i tradycji, o jakie opierają swą działalność firmy rodzinne. Pragniemy ponadto motywować do tworzenia innowacji oraz korzystania z nowatorskich rozwiązań w zakresie promocji i budowania firmy – mówią organizatorzy i zachęcają do udziału.

– Ufamy, że dzięki współpracy z licznymi firmami rodzinnymi oraz ich otwartości na dzielenie się posiadaną wiedzą i doświadczeniem ponownie ponad 150 uczestników Forum zdobędzie informacje na temat optymalnych rozwiązań dla rozwoju prowadzonych działalności gospodarczych. Serdecznie zapraszamy! – dodają.

Uczestnikiem konferencji będzie Elżbieta Bieńkowska, komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zostać jej uczestnikiem, wystarczy wejść na stronę www.rodzinnewschod.pl i zarejestrować się.

 

Comments (0)
Add Comment