Terminarz zamojskiej okręgówki

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz rundy jesiennej zamojskiej klasy okręgowej.

Terminarz rozgrywek ligi

ZAMOŚĆ: KLASA OKRĘGOWA

RUNDA I – JESIEŃ 2018

Kolejka 1. w dniach 11.08.2018 – 12.08.2018 (sobota/niedziela)

1. Sokół Zwierzyniec – Grom Różaniec

2. Korona Łaszczów – Gryf Gmina Zamość

3. Potok Sitno – Olimpia Miączyn

4. Włókniarz Frampol – Roztocze Szczebrzeszyn

5. Unia Hrubieszów – Orkan Bełżec

6. Sparta Wożuczyn – Olimpiakos Tarnogród

7. Tanew Majdan Stary – Omega Stary Zamość

8. Metalowiec Goraj – Victoria Łukowa-Chmielek

Kolejka 2. 15.08.2018 (środa)

9. Grom Różaniec – Victoria Łukowa-Chmielek

10. Omega Stary Zamość – Metalowiec Goraj

11. Olimpiakos Tarnogród – Tanew Majdan Stary

12. Orkan Bełżec – Sparta Wożuczyn

13. Roztocze Szczebrzeszyn – Unia Hrubieszów

14. Olimpia Miączyn – Włókniarz Frampol

15. Gryf Gmina Zamość – Potok Sitno

16. Sokół Zwierzyniec – Korona Łaszczów

Kolejka 3. w dniach 18.08.2018 – 19.08.2018 (sobota/niedziela)

17. Korona Łaszczów – Grom Różaniec

18. Potok Sitno – Sokół Zwierzyniec

19. Włókniarz Frampol – Gryf Gmina Zamość

20. Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn

21. Sparta Wożuczyn – Roztocze Szczebrzeszyn

22. Tanew Majdan Stary – Orkan Bełżec

23. Metalowiec Goraj – Olimpiakos Tarnogró4

24. Victoria Łukowa-Chmielek – Omega Stary Zamość

Kolejka 4. w dniach 25.08.2018 – 26.08.2018 (sobota/niedziela)

25. Grom Różaniec – Omega Stary Zamość

26. Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa-Chmielek

27. Orkan Bełżec – Metalowiec Goraj

28. Roztocze Szczebrzeszyn – Tanew Majdan Stary

29. Olimpia Miączyn – Sparta Wożuczyn

30. Gryf Gmina Zamość – Unia Hrubieszów

31. Sokół Zwierzyniec – Włókniarz Frampol

32. Korona Łaszczów – Potok Sitno

Kolejka 5. w dniach 1.09.2018 – 2.09.2018 (sobota/niedziela)

33. Potok Sitno – Grom Różaniec

34. Włókniarz Frampol – Korona Łaszczów

35. Unia Hrubieszów – Sokół Zwierzyniec

36. Sparta Wożuczyn – Gryf Gmina Zamość

37. Tanew Majdan Stary – Olimpia Miączyn

38. Metalowiec Goraj – Roztocze Szczebrzeszyn

39. Victoria Łukowa-Chmielek – Orkan Bełżec

40. Omega Stary Zamość – Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 6. w dniach 8.09.2018 – 9.09.2018 (sobota/niedziela)

41. Grom Różaniec – Olimpiakos Tarnogród

42. Orkan Bełżec – Omega Stary Zamość

43. Roztocze Szczebrzeszyn – Victoria Łukowa-Chmielek

44. Olimpia Miączyn – Metalowiec Goraj

45. Gryf Gmina Zamość – Tanew Majdan Stary

46. Sokół Zwierzyniec – Sparta Wożuczyn

47. Korona Łaszczów – Unia Hrubieszów

48. Potok Sitno – Włókniarz Frampol

Kolejka 7. w dniach 15.09.2018 – 16.09.2018 (sobota/niedziela)

49. Włókniarz Frampol – Grom Różaniec

50. Unia Hrubieszów – Potok Sitno

51. Sparta Wożuczyn – Korona Łaszczów

52. Tanew Majdan Stary – Sokół Zwierzyniec

53. Metalowiec Goraj – Gryf Gmina Zamość

54. Victoria Łukowa-Chmielek – Olimpia Miączyn

55. Omega Stary Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn

56. Olimpiakos Tarnogród – Orkan Bełżec

Kolejka 8. w dniach 22.09.2018 – 23.09.2018 (sobota/niedziela)

57. Grom Różaniec – Orkan Bełżec

58. Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpiakos Tarnogród

59. Olimpia Miączyn – Omega Stary Zamość

60. Gryf Gmina Zamość – Victoria Łukowa-Chmielek

61.Sokół Zwierzyniec – Metalowiec Goraj

62. Korona Łaszczów – Tanew Majdan Stary

63. Potok Sitno – Sparta Wożuczyn

64. Włókniarz Frampol – Unia Hrubieszów

Kolejka 9. w dniach 29.09.2018 – 30.09.2018 (sobota/niedziela)

65. Unia Hrubieszów – Grom Różaniec

66. Sparta Wożuczyn – Włókniarz Frampol

67. Tanew Majdan Stary – Potok Sitno

68. Metalowiec Goraj – Korona Łaszczów

69. Victoria Łukowa-Chmielek – Sokół Zwierzyniec

70. Omega Stary Zamość – Gryf Gmina Zamość

71. Olimpiakos Tarnogród – Olimpia Miączyn

72. Orkan Bełżec – Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 10. w dniach 6.10.2018 – 7.10.2018 (sobota/niedziela)

73. Grom Różaniec – Roztocze Szczebrzeszyn

74. Olimpia Miączyn – Orkan Bełżec

75. Gryf Gmina Zamość – Olimpiakos Tarnogród

76. Sokół Zwierzyniec – Omega Stary Zamość

77. Korona Łaszczów – Victoria Łukowa-Chmielek

78. Potok Sitno – Metalowiec Goraj

79. Włókniarz Frampol – Tanew Majdan Stary

80. Unia Hrubieszów – Sparta Wożuczyn

Kolejka 11. w dniach 13.10.2018 – 14.10.2018 (sobota/niedziela)

81. Sparta Wożuczyn – Grom Różaniec

82. Tanew Majdan Stary – Unia Hrubieszów

83. Metalowiec Goraj – Włókniarz Frampol

84. Victoria Łukowa-Chmielek – Potok Sitno

85. Omega Stary Zamość – Korona Łaszczów

86. Olimpiakos Tarnogród – Sokół Zwierzyniec

87. Orkan Bełżec – Gryf Gmina Zamość

88. Roztocze Szczebrzeszyn – Olimpia Miączyn

Kolejka 12. w dniach 20.10.2018 – 21.10.2018 (sobota/niedziela)

89. Grom Różaniec – Olimpia Miączyn

90. Gryf Gmina Zamość – Roztocze Szczebrzeszyn

91. Sokół Zwierzyniec – Orkan Bełżec

92. Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród

93. Potok Sitno – Omega Stary Zamość

94. Włókniarz Frampol – Victoria Łukowa-Chmielek

95. Unia Hrubieszów – Metalowiec Goraj

96. Sparta Wożuczyn – Tanew Majdan Stary

Kolejka 13. w dniach 27.10.2018 – 28.10.2018 (sobota/niedziela)

97. Tanew Majdan Stary – Grom Różaniec

98. Metalowiec Goraj – Sparta Wożuczyn

99. Victoria Łukowa-Chmielek – Unia Hrubieszów

100. Omega Stary Zamość – Włókniarz Frampol

101. Olimpiakos Tarnogród – Potok Sitno

102. Orkan Bełżec – Korona Łaszczów

103. Roztocze Szczebrzeszyn – Sokół Zwierzyniec

104. Olimpia Miączyn – Gryf Gmina Zamość

Kolejka 14. w dniach 3.11.2018 – 4.11.2018 (sobota/niedziela)

105. Grom Różaniec – Gryf Gmina Zamość

106. Sokół Zwierzyniec – Olimpia Miączyn

107. Korona Łaszczów – Roztocze Szczebrzeszyn

108. Potok Sitno – Orkan Bełżec

109. Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród

110. Unia Hrubieszów – Omega Stary Zamość

111. Sparta Wożuczyn – Victoria Łukowa-Chmielek

112. Tanew Majdan Stary – Metalowiec Goraj

Kolejka 15. w dniach 10.11.2018 – 11.11.2018 (sobota/niedziela)

113. Metalowiec Goraj – Grom Różaniec

114. Victoria Łukowa-Chmielek – Tanew Majdan Stary

115. Omega Stary Zamość – Sparta Wożuczyn

116. Olimpiakos Tarnogród – Unia H.rubieszów

117. Orkan Bełżec – Włókniarz Frampol

118. Roztocze Szczebrzeszyn – Potok Sitno

119. Olimpia Miączyn – Korona Łaszczów

120. Gryf Gmina Zamość – Sokół Zwierzyniec

Comments (0)
Add Comment