Tajemniczy billboard

 
Mieszkaniec Biłgoraja przesłał do naszej Redakcji swoje uwagi na temat tajemniczego billboardu, który pojawił się przy Kauflandzie.

„Ostatnio, robiąc zakupy w Kauflandzie w Biłgoraju, zauważyłem tajemniczy bilbord. Bardzo mnie ciekawi, kto jest autorem tych wypocin i tchórzostwa. Bez podpisu wygląda na anonim. Czyżby rozpoczynała się kampania wyborcza? W przypadku zamieszczenia mojej informacji wyrażam zgodę na podanie mojego imienia i nazwiska, aby nie być anonimowym w odróżnieniu od autora tego dzieła”.

Józef Marzec Biłgoraj

Comments (32)
Add Comment
 • Aga mówi

  Szeliga kwitnie. Opluwa kontrkandydatów jak tylko sie da i gdzie tylko się da.
  I jeszcze podpisuje się imionami różnych osób … że niby takie ma poparcie…
  Boże co za gość … 🤦‍♀️

 • oro

  O znowu ten frajer się wtrąca i przez niego znowu Rosłan zostanie na kolejną kadencję. Nigdy głosu na Rosłana nie oddałem i nie oddam ale 4 lata temu przygłup przegrał i teraz znowu przegra. Przez takiego barana tracimy możliwość zmiany władzy i obalenia tej biłgorajskiej sitwy nepotyzmu! Kolejne 4 lata będą zmarnowane

 • ziuta

  żałosne i chamskie jak wszystko co związane z amatorem ekscesów hotelowych

 • ha ha

  Bardzo dobrze że startuje PSz będzie ze cztery domów rozrywki pójdę popatrzeć kto tam chodzi

 • Jagna

  niemoralny bufon ktoremu sie wydaje ze może takie bilbordy wieszać zapomnial jak go pogoniono 4 lata temu .

 • kiol

  śmieć już zaczyna pluć,kiedyś się udławisz własnym jadem .4 lata temu cie pogonili i teraz pogonią.

 • Marek

  Biłgoraj z roku na rok podupada
  Miasto się starzeje, bo nie ma pracy a młodzi za granice lub do innych miast nic nowego nie powstaje żadnych miejsc pracy a o tym świadczy rozwój miasta porównać Biłgoraj do Zamościa czy nawet do Janowa Lubelskiego Tam urzędnicy potrafili stworzyć strefy ekonomiczne i przyciągnąć firmy w Biłgoraju absolutnie nic poza betonowaniem dróg i chodników się nie dzieje a nawet i to jest na kredyt 🙁

  • benek

   Burmistrz miasta nie jest od tworzenia miejsc pracy.Poczytaj sobie o obowiązkach rady miasta i burmistrza,was tam w komitecie wyborczym ps nikt nie uświadamia i każe pisać jak dzieci z podstawówki???

 • Jogi

  Spytajcie plebana . On wam powie na kogo głosować !

 • Wojtek

  Mnie najbardziej bawi głupie gadanie że nie ma kontrkandydata. A kim był Rosłan przed zostaniem burmistrzem i kim jest teraz? Jakie firmy biłyby się o niego na dyrektora czy prezesa? Żadne. Każdy wie że wydaje on NASZE publiczne pieniądze i to żaden sukces. Trafił na czasu środków EU i tyle. Wszystkie miasta robią to samo. Tylko że z głowa. Najpierw dbają o mieszkańców i miejsca pracy. Rosłana trzeba zmienić w końcu bo 16 lat to za długo i brak mu pomysłu na miasto.

 • Józef Marzec

  Do Wacka- byłeś Niemczech lub innym raju na zachodzie?.

 • ROBERT

  Nie lubię Janusza ale przez te 16 lat nie było godnego rywala dla niego.A pisanie że miasto się nie rozwija to proponuje pojechać do Tarnogrodu,Tomaszowa Lubelskiego lub Hrubieszowa.Dużo w Biłgoraju się zmieniło dużo jest do zrobienia,jeśli jest jakiś wizjoner który wie jak rozwinąć nasze piekne miasto w kraine mlekiem i miodem płynącą to niech się ujawni bo do wyborów niedaleko.

 • aaaaa

  Widzę że Wach i spółka zaczęli kampanie wyborczą i chcą Szeligę na burmistrza zrobić . Mam nadzieje że to im się nie uda i ktoś w końcu zajmie się tą pseudo firmą. Ta afera korupcyjna z wyłudzaniem vat z paliwa powinna wyjść na światło dzienne . Myślicie że skąd PKS ma kase na te nowe busy i autobusy , na pewno nie za sprzedane bilety miesięczne . Busy za ponad 300 tys zł i autobusy za za ponad 1 mln zł wożą pasażerów za śmieszne pieniądze które nawet na koszty paliwa nie zarabiają. To jest chore

 • Mariusz

  Obiektywnie dobry pomysł z tym billboardem. Tak samo hasło. Świetny happening. Pan Janusz Rosłan już dawno nie powinien być burmistrzem. Nie ma pomysłu na rozwój miasta. Takie jest moje zdanie. Dla mnie miasto to praca dla mieszkańców i nowe miejsca pracy.

 • mieszkaniec

  Proponuję by ta osoba która to opłaciła zrobiła inny baner „Jarosław odejdź”, a swoja droga jak ktoś musi być zdeterminowany by w ten sposób prowadzić nazwijmy to „kampanię”, jesli coś takiego pisze to powinien mieć odwagę by się podpisać.

 • Rodowita biłgorajanka

  Super baner. Każdy aby nie Rosłan. Temu panu już dziękujemy.

  • kol

   Piotrek znowu się odmieszasz tragedia

   • C6

    Tacy jak on honoru nie mają

 • mieszkaniec rodowity

  powiem krotko.– niech sobie nieudacznicy piszą co chcą a burmistrzem i tak i tak będzie obecny Burmistrz.Na szczęście mamy mądrych mieszkańców w miecie a to pospólstwo się nie liczy łącznie z autorek tego bilbortu!

 • Wojtek

  Szeliga powygrywał wszystkie sprawy więc niech pojawiają się to będą płacić za oszczerstwa. Widać zabolała prawda – dość 16 lat Janusza.

 • Marcin

  Ciekawe czy w ramach odwetu pojawią się na mieście bilbordy opisujące skandale z udziałem kontrkandydata za czasów bycia posłem 😉

 • Gibon

  Widać, że Szeląg rozpoczął swoją paskudną kampanię wcześniej niż zwykle. Na szczęście na jedno nie ma wpływu, na głosy mądrych ludzi, którzy widzą jak świetnie Biłgoraj rozkwitł za kadencji obecnego burmistrza.

 • pracownik UM , który ma dość układów

  przede wszystkim ,urzędy trzeba przewietrzyć, bo smród czuć na kilometr ,od tej patologii nepotyzmu, a co do i plakatu ,który pojawił się w miejscu tak mam znanym i rozsławionym przez p dyrektora PKS ,
  burmistrz sam powinien zdecydować o tym iż nie będzie kandydował na stołek burmistrzowski, tyle że na trzeba poczekać do momentu kiedy ujawnią się inni kandydaci . bo jeśli nie Rosłan to kto ?!!!! .Wiadomo każdemu że p Rosłan ma głosy wszystkich pracowników podległych mu placówek i ich rodzin ,wiec kontrkandydatem powinien być ktoś o wielkim poparciu społecznym , myślicie ,ze Jacek P wystartuje czy tez Piotr Sz ? są chyba za słabi ,ale kto wie ,czarnego konia wyborów nie zdradzę nazwiska :)))

  • Lance A

   Jest kontrkandydat . I ma szacunek w przeciwieństwie do szeligi…

 • Adam

  Bardzo dobry billbord. Rosłan do zmiany. Koniecznie. wystarczy straconych gospodarczo lat.

 • Jan

  Rosłan zmarnował pod względem rozwoju gospodarczego wiele lat. Za Oleszczaka było dużo lepiej. Rosłan do zmiany.

 • Janek

  Rosłan powinien zapłacić szelidze za start w wyborach to jedyne co może mu pomóc w wygranej bo kolo sądząc się z prostytucja o to czy ma jej zapłacić burmistrzem nie będzie

 • Józef Marzec Biłgoraj, ul. Długa.

  Nie jestem zwolennikiem wielokadencyjności burmistrzów i wójtów ale w przypadku Pana Rosłana to z pewnością wyjdzie Biłgorajowi na dobre. Jestem emerytem i widzę co się dzieje w Biłgoraju. Ciężki transport szedł z miasta na obwodnice. Całe miasto wypiękniało. Idąc przez miasto o każdej porze czuję się bezpieczny. W tym miejscu chcę dodać to, że na początku kadencji byłem przeciwnikiem P. Rosłana i na każdym roku go krytykowałem ale z czasem jak dostał rozpędu, jestem pod wrażeniem jego dokonań. Wszystkiego najlepszego P. Burmistrzu. TAK TRZYMAĆ. Wysłałem do Nowej to zdjęcie bo nie lubię tchórzostwa a jeżeli ty anonimowy autorze bilbordu nasz odwagę to się podpisz.

  • wacek

   Jakie obwodnice, czy ty kiedyś jechałeś obwodnicą jakiegoś miasta. J….ja sobie robisz? Mój kolega powiedział przyjeżdzając tu po ponad 20 latach, że tak betonowego miasteczka dawno nie widział. Kiedyś zielone teraz sam beton i dziadostwo a budynek UM – już nikt na to patrzeć nie może………… ale rond, że aż się dziadkom w głowach kręci jak jadą przez Rondoraj..

  • Kaśka

   Co pan plecie za głupoty?? Ten beton tak się podoba czy „market przy markecie”?? Nic dziwnego, że tak zalewa Biłgoraj> po 15 minutach deszczu wozy strażackie już mają na full roboty!!!

 • Wolololo

  Kolor billboard’u, krój czcionki i pamięć co się działo cztery lata temu nie pozostawiają nic innego jak pozdrowić autora p. Piotra Szeligę.

  Przypomnę, że w tym miejscu już cztery lata temu wisiał jego plakat z rodziną, zaś ostatnio reklama PKS Biłgoraj, gdzie Szeliga bawił się w biznesy z Wachami 😉

 • Wyborca

  Pjoter ty to masz pomysły…. idź gdzie indziej mieszać, my tutaj już cię wszyscy dobrze znamy.