Poznajemy kandydatów do Rady Miejskiej we Frampolu

Okręg nr 1
KOWALIK Wojciech, 68 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
GÓRA Ryszard, 63 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
KWAPISZ Rafał, 35 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)

ŁOZIŃSKI Jerzy, 53 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 2

TCHÓRZEWSKI Zenon, 50 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
SZCZĘCH Agnieszka, 40 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
JASIŃSKI Tomasz Michał, 52 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
PAWLOS Barbara Lucyna, 68 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
GĄBKA Robert Adam, 41 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)
BUDEK Stanisław Grzegorz, 59 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)

Okręg nr 3

BURYTA Mariola, 47 lat. Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
DERUŚ Paweł, 27 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
KRASA Michał, 52 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
KSIĄŻEK Tadeusz, 68 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
OLESZEK Grzegorz, 45 lat, Frampol (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 4

HORECKI Józef, 60 lat, Sokołówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
MAŁYSZEK Karol, 27 lat, Sokołówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
DUDZIC Mariusz, 39 lat, Sokołówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
SIRKO Marzena Anna, 50 lat, Sokołówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)
KIEŁBASA Mirosław, 42 lat, Sokołówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)

Okręg nr 5

PAJĄK Jan, 53 lat, Rzeczyce (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
KNAPIK Henryk, 59 lat, Rzeczyce (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
ŁĘCKA-OBSZYŃSKA Aneta, 40 lat, Rzeczyce (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)

Okręg nr 6

NIEDŹWIECKI Jan, 59 lat, Komodzianka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
OBSZYŃSKI Zbigniew Józef, 55 lat, Teodorówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
ZALEWA Ryszard, 58 lat, Komodzianka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 7

KACZOR Lech Piotr, 46 lat, Korytków Mały (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
MYSZAK Jerzy, 59 lat, Korytków Mały (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
PAWLOS Andrzej, 42 lat, Korytków Mały (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)

Okręg nr 8

ŁUCZYN Agata, 29 lat, Karolówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
TRACZ Andrzej, 37 lat, Niemirów (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
KIEŁBASA Józef Jerzy, 59 lat, Niemirów (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
MUZYKA Dorota, 47 lat, Sokołówka-Kolonia (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 9

ODRZYWOLSKI Paweł, 39 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
STADNICKI Marek, 43 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
MADEJ Piotr, 35 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
ŁUSZCZAK Krzysztof, 27 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
JAROSZ Henryk, 63 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)
DZIDA Kamil Patryk, 31 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 10

SPÓLNIK Zbigniew, 47 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
KORGUL Tomasz, 34 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
SOKOŁOWSKA Elżbieta, 33 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
KORNIAK Jerzy, 42 lat, Radzięcin (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)

Okręg nr 11

PYDA Grażyna, 41 lat, Teodorówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
PASZKO Jerzy, 38 lat, Teodorówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
MUDA Monika, 35 lat (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
SAJ Zenobia, 59 lat, Teodorówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
KAPICA Andrzej, 41 lat, Teodorówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)
PODKOŚCIELNY Leszek, 61 lat, Teodorówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 12

ŁYP Andrzej, 50 lat, Smoryń (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
PYDO Urszula Teresa, 39 lat, Smoryń (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
RĘBACZ Wojciech, 38 lat, Teodorówka-Kolonia (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
GLINA Henryk Aleksander, 54 lat, Smoryń (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
KAMIŃSKA Teresa Halina, 43 lat, Smoryń (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)
KURZAWSKI Artur, 39 lat, Smoryń (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 13
KOWAL Zbigniew, 54 lat, Wola Radzięcka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
NAWROCKI Jerzy, 44 lat, Wola Radzięcka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
FRELAS Paweł, 31 lat, Wola Radzięcka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
CHOŁOTA Józef, 57 lat, Stara Wieś (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
WACH Piotr, 44 lat, Stara Wieś (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)
SKURZAK Grzegorz, 38 lat, Stara Wieś (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Okręg nr 14

GRUSZKA Alina, 56 lat, Pulczynów (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
BŁAZIK Józef, 56 lat, Kąty (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TEODORÓWKA)
STASIEŃKO Józef, 70 lat, Wola Kątecka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
LEŃ Jan, 67 lat, Wola Kątecka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY GMINIE FRAMPOL)
STAŃCZYK Paweł, 31 lat, Kąty (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA BIŁGORAJSKA +)

Okręg nr 15
KAPROŃ Mirosław, 43 lat, Chłopków (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ)
WYŁUPEK Stanisław, 71 lat, Chłopków (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ)

Comments (1)
Add Comment
  • Karola

    I znowu P. Kowalik startuje ,wystarczy już ,pora się pożegnać .