Pokochaj psy z przytuliska

Dzięki Biłgorajskiemu Stowarzyszeniu Opieki nad Zwierzętami „Podaj Łapę” kilkadziesiąt psiaków z gminnego przytuliska w Józefowie znalazło kochający ciepły dom. Niestety, pojawiają się nowe psy, które czekają na ludzi dobrego serca.

Przedstawiamy pieski do adopcji. Wierzymy, że znajdą one swój szczęśliwy i pełen miłości dom.

MAKSIO

„Jestem młody, jestem ciekawski, chcę iść do swojego domu”.

Maksio to młody ok. 4-5-miesięczny piesek. Od kilku dni znajduje się w przytulisku i nie rozumie, dlaczego jest za kratami. Jeżeli ktoś chce mieć wspaniałego, pięknego, pełnego energii młodego psiaka, to zapraszamy. Maksio już chce jechać do domu.

FIGA

„Prawie miałam swój domek, nadzieją żyłam kilka dni. Niestety… zostałam i ciągle czekam…”

Figa jest ciepłą, miłą suczką. Jest już tak długo w przytulisku i ciągle wita człowieka z radością i nadzieją. Została już wysterylizowana. Jeżeli ktoś marzy o wspaniałej przyjaciółce, która odda swoje serce, to bardzo prosimy o dom dla Figusi.

BUNIO

„Czekam na swojego człowieka. Jestem dużym, energicznym, młodym psem. Będę kochał całym sobą”.

Wita skakaniem i szczekaniem. Na widok człowieka rozpromienia się i bardzo chce kontaktu. Jest dużym psem, potrzebuje przestrzeni, potrzebuje człowieka, jego radość i energia są tak ogromne jak on. Błaga o swoją rodzinę i dom. Czy ktoś zakocha się w tym nochalku?

Telefon w sprawie adopcji: kierownik przytuliska w Józefowie Roztoczańskim (lubelskie) p. Henryk 602 513 118 lub 500 222 256.

 

Comments (0)
Add Comment