Pijany siał zniszczenie

60-latek z powiatu brzozowskiego wsiadł za kierownicę swojego samochodu po kilku głębszych. Spowodował nie małe zniszczenie.

Zdarzenie miało miejsce w środę około godziny 10:30. Na stanowisko dowodzenia biłgorajskiej komendy zadzwoniła 37-letnia mieszkanka gminy Biszcza, która poinformowała policjantów, że w jej zaparkowany pojazd marki Renault na ul. Prusa w Biłgoraju uderzył kierowca samochodu marki Citroen, Na tym nie koniec. Następnie wjechał on w budynek znajdujący się przy tej ulicy.

Kobieta podejrzewała, że kierowca citroena może być nietrzeźwy. Jak się okazało, nie myliła się. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że 60-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował citroenem cofając uderzył w tylny zderzak renaulta uszkadzając go a następnie wjechał w elewację jednego z budynków znajdującego się przy tej ulicy.

Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, 60- latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali należące do niego prawo jazdy i skierowali sprawę do sądu. Zgodnie z prawem, 60-latkowi grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Comments (1)
Add Comment
  • ryf

    Wziął przykład z lokalnej władzy. Skoro sekretarz może to mieszkańcy też.