Motocyklista ranny w wypadku

W miejscowości Tarnawa Mała (gmina Turobin) na skrzyżowaniu kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu motocykliście doprowadzając do wypadku. Poważnie ranny został 45-latek, który kierował motocyklem.

W niedzielę, 9 września, około godziny 11:00 policjanci zostali skierowani do miejscowości Tarnawa Mała gdzie doszło do wypadku drogowego z udziałem osobówki i motocykla. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 41-letni mieszkaniec Lublina kierując samochodem marki Volkswagen na skrzyżowaniu dróg podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu motocykliście doprowadzając do wypadku.

Motocyklem marki Suzuki kierował 45-letni mieszkaniec Bielska Podlaskiego. Został lotniczym pogotowiem ratunkowym przetransportowany do szpitala w Lublinie. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Przez kilka godzin w miejscu zdarzenia odbywał się ruch wahadłowy. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

 

Comments (1)
Add Comment
  • misiek

    Wszyscy jadą po motocyklistach, że jeżdżą za szybko za głośno itp. i w wielu przypadkach to oczywiście prawda, ale spójrzcie na informacje o wypadkach z udziałem motocykla, 3/4 to takie, że kierowca samochodu skręcał w lewo i nie ustąpił pierwszeństwa, kierowca samochodu wyjeżdżał z podporządkowanej i wymusił pierwszeństwo, kierowca samochodu zmieniając pas zepchnął z niego motocyklistę itp. To tak dla refleksji, zanim zacznie się kolejny pojazd po motocyklistach;)