Chcą zmieniać gminy Łukowa, Obsza, Tarnogród

1. Mieczysław Dzikoń – współpracownik poseł Agaty Borowiec. Całą swoją dietę, przez pięć lat, będę przekazywał na cele społeczne. Zechce wspierać wszystkie stowarzyszenia i organizacje m.in. KS Viktoria Łukowa, jednostki OSP, Koła Gospody Wiejskich, szkoły i inne organizacje. Mi na pieniądzach nie zależy, chce służyć pomocą w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na terenie gminy Łukowa, Obsza i Tarnogród. Radni powinni działać społecznie, a nie dla pieniędzy, ponieważ wówczas widać największe efekty tej pracy. Jeżeli nasz Komitet wygra te wybory, i ja będę radnym, zrobimy takie inwestycje jakich Łukowa, Obsza i Tarnogród nie wdzieli – w Łukowej powstanie zakład produkujący papierosy. M.in z mojej inicjatywy powstałą droga relacji Szostaki-Aleksandrów, gdzie inni nie nawet nie marzyli że może być w tym miejscu asfalt. 

2. Katarzyna Lis – 40 lat, mężatka, 2 synów. Wykształcenie wyższe pedagogiczne, prowadzę certyfikowane ekologiczne gospodarstwo rolne o powierzchni 10 ha. Jako radna powiatu będę zabiegać o poprawę sytuacji w lokalnym rolnictwie. Będę również zabiegać o budowę obiektów sportowych przy szkołach na terenie mojego okręgu.

3. Wioletta Książek – działaczka Solidarności RI. W powiecie będzie zajmowała się sprawami rolnictwa, przetwórni rolno-spożywczej, skutecznie pomagała przy współpracy firm z gminy Tarnogród produkujących soki w znalezieniu odbiorców soków. Dzięki jej zaangażowaniu sprzedawane są na stacjach Orlen.

4. Katarzyna Wenek – 36 lat, mężatka, dwóch synów i córka. Wykształcenie wyższe, absolwentka UMCS rachunkowość i finanse, wydział ekonomii. Prowadzę biuro rachunkowe od 2011 roku. –Jako radna powiatu będę walczyć o dofinansowania dla nowopowstałych firm oraz rozwój tych działających. Zabiegała będę również o sprawy oświatowe z gmin Łukowa, Obsza, Tarnogród

5. Mariusz Paluch – człowiek dusza, wieloletni przedsiębiorca, zawsze będzie służył pomocą słabszym, skutecznie będzie dopominał się o inwestycja dla gminy Obsza, Łukowa, Tarnogród. Bliskie jego sercu są sprawy rolnictwa. Zależy mu na większym wsparciu rolników, poprzez środki rządowe i europejskie.

Comments (6)
Add Comment
 • on

  poniektorzy kandydaci takie glupoty opowiadają ze szok

 • Tadeusz

  Popieram, tylko obietnice trochę przesadzone, lepiej żeby zamiast tej fabryki Papierosów powstała np. piekarnia czy jakieś inne miejsce które przyda się społeczności.

 • Adam

  W gminie Łukowa ludzie mówią że będą głosować na PiS, podobnie w Obszy, nie wiem jak w Tarnogrodzie bo nie mam tam znajomych.

 • Kamil

  Jak fabryka papierosów to jeszcze browar niech otworzą

 • Stanisław

  W jakim celu coś takiego jak zakład produkujący papierosy jest potrzebne na terenie gminy, jakby nie było ważniejszych rzeczy do zrobienia.

 • Wyborca

  Dzikoń do powiatu? Z tego co mi wiadomo to droga relacji Szostaki-Aleksandrów powstała z inicjatywy Starostwa Powiatowego, poseł Agaty Borowiec i Nadleśnictwa.