Telc B2

- Reklama -

Amelka poleci do Barcelony

Udało się! 4-letnia Amelka z gminy Tereszpol już 15 września poleci do Barcelony na operację. W niespełna trzy dni udało się zebrać 100 tys. zł.

O chorobie Amelki i prośbie rodziców o pomoc pisaliśmy w środę. Pomoc ruszyła natychmiast z wielu stron. Nie zabrakło ludzi, którzy wsparli dziewczynkę i jej rodziców. Zbiórka prowadzona była za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Kwota z minuty na minuty rosła w zawrotnym tempie. Datę zakończenia zbiórki wyznaczono na poniedziałek 9 września. Do tej daty rodzice mieli czas, aby wpłacić pieniądze na konto kliniki w Barcelonie. Już w piątek 6 września wiadomo było, że cel został osiągnięty. 15 września Amelka leci do Barcelony, a już dzień później planowany jest zabieg.

Trzymamy kciuki za małą bohaterkę!

- Reklama -

Rodzice Amelki dziękują wszystkim za okazane wsparcie. – Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie zbiórki pieniędzy prowadzonej za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl. Dzięki Państwa pomocy w ciągu trzech dni udało się uzbierać potrzebną kwotę. Cieszy nas, że nie pozostali Państwo obojętni na los naszej córeczki. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, wszystkie słowa wsparcia i otuchy. Dzięki Państwu w niedzielę 15 września wylatujemy do Barcelony z nadzieją, siłą i wiarą, także tą w drugiego człowieka! Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna. Dziękuję Jackowi Pawlukowi, wójtowi gminy Tereszpol oraz Iwonie Pieczykolan, kierownik GOPS oraz moim przyjaciołom z pracy za wsparcie i pomoc – mówi Sylwia Pięciurek, mama Amelki.

O chorobie Amelki możesz przeczytać tutaj: https://gazetabilgoraj.pl/amelka-potrzebuje-naszej-pomocy/

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.