- Reklama -

Amator drogich alkoholi

22-letni mieszkaniec Biłgoraja trafił wczoraj do Zakładu Karnego po tym, jak dzień wcześniej ukradł butelkę drogiego alkoholu w sklepie. Jak się okazało był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym wydanymi przez biłgorajski Sąd, za podobne wykroczenia.

Młody mężczyzna był poszukiwany za wykroczenia nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Biłgoraju. 22-latek z Biłgoraja był dobrze znany policjantom, w ostatnim czasie notorycznie dokonywał kradzieży na terenie miasta Biłgoraja, m.in. drogich alkoholi z większych dyskontów. Wczoraj został doprowadzony do Zakładu Karnego w Zamościu. Zatrzymany został dzień wcześniej, chwilę po kradzieży butelki whisky z jednego z marketów przy ul. Sikorskiego. Kiedy uciekał z łupem, pracownicy sklepu natychmiast powiadomili policjantów. Kilkadziesiąt metrów dalej złodziej wpadł w ręce funkcjonariuszy. W wydychanym powietrzu miał ponad 1 promil alkoholu. Został osadzony w policyjnej celi gdzie trzeźwiał. Po przedstawieniu zarzutu kradzieży zgodnie z nakazami doprowadzenia trafił do zakładu karnego.

- Reklama -

Wartość skradzionego alkoholu oszacowano na ponad 60 złotych. Zgodnie z przepisami Kodeksu Wykroczeń, kradzież zagrożona jest karą aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

M.W

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.