- Reklama -

- Reklama -

Aleksandria wykluczona z rozgrywek?

W piłkarskiej klasie B był na dziś zaplanowany zaległy mecz KS Wola RóżanieckA z Aleksandrią Aleksandrów. Meczu jednak nie było: - Zespół z Aleksandrowa nie dojechał więc dopisujemy 3 pkt! W ramach tego, że wszystko było przygotowane i frekwencja dopisała to rozgrywamy grę wewnętrzną! - informuje klub z Woli Różanieckiej. A, że to już trzeci walkower Aleksandrii w rundzie wiosennej to co to oznacza?

- Reklama -

– W tej chwili nie ma jeszcze żadnej decyzji, bo jest za wcześnie. Czekamy na stanowisko i wyjaśnienia klubu z Aleksandrowa – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Stanisław Pryciuk.

-Czekamy na pismo i stanowisko klubu z Aleksandrowa. Teoretycznie klub może jeszcze przedstawić wyjaśnianie i jakieś usprawiedliwienie, dlaczego nie dotarli na mecz do Woli Różanieckiej. Są różne przypadki losowe, a nie wiemy co się stało. Może jechali i mieli wypadek, może wydarzyło się coś innego? Musimy to wiedzieć, żeby podjąć decyzję.

urząd MArszałkowski projekt

A jeżeli żadnego usprawiedliwienia z Aleksandrowa nie będzie, tylko po prostu nie miał kto grać i nie było składu?

To wtedy Aleksandria ma już trzeci walkower na wiosnę i drużyna zostanie wykluczona z rozgrywek. Przepisy są jasne, nieubłagane i dla wszystkich takie same. Czekamy co przekaże nam klub z Aleksandrowa i możliwie jak najszybciej podejmiemy decyzję.

Do zakończenia sezonu w piłkarskiej klasie B zostały jeszcze cztery kolejki. W tej najbliższej zaplanowanej na nadchodzący weekend, Aleksandria ma zaplanowany mecz w Babicach z Piastem. Najbliższe godziny wyjaśnią, czy do niego dojdzie. Próbowaliśmy dotrzeć do klubu z Aleksandrowa i zapytać o sytuację. Ale podobnie jak dziś na boisku w Woli Różanieckiej, przerażająca cisza …

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: Aleksandria Aleksandrów

 

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Zawodnik mówi

  Wstyd dla Aleksandrowa ,że nie mają ludzi którzy mogli by ogarnąć klubu sportowego . A zawsze dużo ludzi przychodziło popatrzeć jak wygląda mecz w niedzielę . !!!

 2. Kibic mówi

  Dlaczego się trener decyduje na mecz w środku tygodnia jak wie jak ciężko zebrać 11 ludzi . Poprostu jest on nie zorjetowany i powinien sobie dać spokój z trenowaniem i prowadzeniem jakiejkolwiek drużyny .

 3. Mieszkaniec aleksandrowa mówi

  Kiedys to było nie to co teraz
  dużo osób pracuje
  dużo osób nie ma czasu
  mecz w weekend spoko
  na tygodniu nie każdemu pasuje

 4. Obrońca mówi

  Na tygodniu jest ciężko ludzie pracują nie jesteśmy zawodowymi graczami każdy ma pracę i obowiązki także ciężko było zebrać sqad.

 5. Kibic mówi

  Za Prezesury Pana Hulasa Aleksandrja grała w kl. ,,0 ” i to jakie wyniki , a teraz to nie ma osoby która by to pozbierała, DRAMAT . Pozdrowienia Panie Hulas !!!.

 6. Kibic mówi

  Brawo. Borowiec i trener Bielak . Ludzie którzy nawet GKS Aleksandrię w ,,B ” klasie nie mogą utrzymać.

  1. Kibic mówi

   Jakoś za Białego mieli odpaść już dawno. Mecz w środę? Ludzie pracują. Zespół zebrał się napredce z ochotników którzy chcą coś robić. Powoli nawet specjalista d/ s sportu nic nie robi. Wszyscy tchórze bali się Białego. Wszyscy uciekli tylko Bielak walczył. Teraz każdy mądry . Coś się kończy coś zaczyna. Powodzenia Aleksandria.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.