- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Alarm w powiecie biłgorajskim! Strażacy postawieni na nogi

Prawdziwa lawina interwencji w powiecie biłgorajskim. Strażacy z kilku jednostek uwijają się jak w ukropie: - Mamy zerwany dach, groźną plamę oleju na drodze, do tego wichura złamała drzewo, które zagraża kierowcom i to nie wszystko - przekazała Nowej Gazecie Biłgorajskiej PSP Biłgoraj.

- Reklama -

Najtrudniejsza sytuacja jest w Luchowie Górnym (gm.Tarnogród):

– Wiatr był tak silny, że jest zerwany dach na  budynku gospodarczym. Zniszczona została instalacja fotowoltaiczna, która była na dachu. Wszystko jest uszkodzone. Na miejscu pracują dwa zastępy OSP oraz JRG Biłgoraj – informują biłgorajscy strażacy.

urząd MArszałkowski projekt

To niestety nie wszystko, bo interwencje trwają niemal w całym powiecie. W Radzięcinie (gm.Frampol) na odcinku drogi o długości aż 350 metrów strażacy usuwają plamę oleju.

Przy ulicy Nadstawnej w Biłgoraju strażacy zostali pilnie wezwani do usunięcia gniazda os. Do tego w miejscowości Dąbrówka (gm.Potok Górny) na drogę przewróciło się drzewo:

-To konar zagrażający bezpieczeństwu kierowców. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a strażacy z OSP Dąbrówka natychmiast pojawili się na miejscu – mówi nam PSP Biłgoraj.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: zdjęcie ilustracyjne: (KM PSP w Zamościu)

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.