- Reklama -

Aktywne ferie w Majdanie Starym

Co roku podczas ferii zimowych szkoła w Majdanie Starym zapewnia swoim uczniom zajęcia świetlicowe i sportowe. Także podczas tegorocznego zimowego wypoczynku dzieci mogły aktywnie spędzić swój wolny czas. Wspólnie z Radą Rodziców w pierwszym tygodniu ferii zorganizowano atrakcyjne zajęcia.

W poniedziałek (15 lutego) zajęcia poprowadziła aktywna działaczka Klubu Seniora w Księżpolu Janina Janda. Pokazała ona maluchom techniki bibułkarskie, a podczas zajęć powstały śliczne krokusy, goździki i różyczki. W drugim dniu zajęć zorganizowano konkurs karaoke, w środę – trening zumby, który poprowadziła instruktorka Zosia Badach.

- Reklama -

Czwarty dzień przebiegał pod hasłem zdrowego żywienia, gdyż uczestnicy zajęć mogli skosztować produktów i potraw wartościowych i bogatych w składniki odżywcze. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wzięły się do przyrządzania zdrowego śniadania – twarożku z rzodkiewką i szczypiorkiem oraz sałatki owocowej. W piątek uczestnicy zajęć spotkali się, aby własnoręcznie wykonać ozdoby wielkanocne pod okiem Justyny Wardach, która sama z wielką pasją tworzy szmaciane lalki, wyszywa, wyplata czy wypala w drewnie.

Więcej informacji oraz zdjęć można odnaleźć na profilu Facebook Rady Rodziców szkoły w Majdanie Starym: https://www.facebook.com/rada.rodzicow.927/.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.