- Reklama -

- Reklama -

Akcja „Wielkanoc z PCK”

Polski Czerwony Krzyż z odziałem rejonowym w Biłgoraju jak co roku bierze udział w akcji „Wielkanoc z PCK”, dzięki której paczki żywnościowe trafią do najbiedniejszych mieszkańców. Dodatkowo żywność będzie wydawana dla około 300 rodzin, w tym 800 osób skierowanych z MOPS-u i GOPS-u w Biłgoraju.

Fot. PCK Biłgoraj

Mimo ciężkiej sytuacji, w jakiej przyszło teraz żyć, biłgorajski PCK nie próżnuje, lecz stawia czoła realnym problemom dotyczącym najuboższych osób  z naszego regionu. Wolontariusze w miarę swoich możliwości dokonują zakupu żywności oraz artykułów czystości. W najbliższych dniach PCK w Biłgoraju otrzyma jaja z fermy drobiu państwa Dzidów z Bidaczowa Starego, wędliny z masarni państwa Wasągów, mąkę z młyna państwa Jargiełów z Zagumnia, babki świąteczne z piekarni państwa J.Borowca i T. Szcząchora, a także pudełka z MODEL Opakowania.

- Reklama -

Mieszkańcy naszego rejonu, którzy zechcieliby wspomóc tę akcję, mogą przekazać pieniądze na ten cel. Wystarczy tylko dokonać wpłaty na konto PCK nr. 79 1160 2202 0000 0002 4987 5844 z dopiskiem KORONAWIRUS.

Mamy nadzieję, że przy dobrej woli mieszkańców naszego rejonu uda nam się przygotować ok. 100 paczek, które przed świętami trafią do rodzin wskazanych przez OPS i miejscowe szkoły. W dostarczaniu paczek pod wskazany adres służą nam strażacy z OSP Biłgoraj – mówią pracownicy biłgorajskiego Polskiego Czerwonego Krzyża.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.