- Reklama -

- Reklama -

Akcja #RazemNaŚwięta w I LO im. ONZ w Biłgoraju

Kolejny raz społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju w okresie przedświątecznym przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Razem na święta”.

W grudniu młodzież i nauczyciele podejmowali różne inicjatywy wspierające samotne i potrzebujące osoby, jak również służące umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu wrażliwości.
Uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali zbiórkę trwałych produktów spożywczych i chemicznych dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Zamościu. Własnoręcznie wykonali także kartki świąteczne, które przekazali podopiecznym DPS. Z kolei dla Biłgorajskiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami „Podaj Łapę” przeprowadzili zbiórkę karmy.
W podejmowane działania zarówno licealiści, jak i nauczyciele włożyli wiele serca i z radością angażowali się w przygotowanie świątecznych prezentów, w akcję włączyli się także rodzice uczniów. Wszyscy zgodnie podkreślali, że każda pomoc okazana drugiemu człowiekowi daje satysfakcję i poczucie spełnienia.

- Reklama -

I LO im. ONZ

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.