- Reklama -

- Reklama -

Agnieszka z Rogali zaśpiewała w Szansie na Sukces! (zdjęcia)

Agnieszka Skubis z Rogali, na co dzień instruktorka muzyczna z GOK-u w Księżpolu wystąpiła w "Szansie na Sukces". Zobaczcie jak jej poszło!

- Reklama -

Kilka dni temu powiat biłgorajski obiegła wiadomość, że Agnieszka Skubis, która na co dzień pracuje w Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu już w najbliższą niedzielę wystąpi w programie „Szansa na sukces” w TVP 2. Nagrodą w programie jest udział w festiwalu Opole 2023 w kategorii Debiuty.

Pisaliśmy o tym tutaj:  https://gazetabilgoraj.pl/bilgorajanka-w-szansie-na-sukces-foto/

 

Właśnie odbyła się emisja odcinka z udziałem naszej krajanki. Agnieszka wystąpiła w odcinku, w którym udział wziął zespół Piersi. Agnieszka zaśpiewała jako pierwsza, a prowadzący Marek Sierocki wylosował dla niej utwór nr 2, którym był znany przebój: „Całuj mnie”.  Przed wykonaniem utworu Agnieszka rozmawiała z Markiem Sierockim o tym skąd pochodzi i czym się zajmuje:

-Przyjechałam z miejscowości Rogale, która leży w powiecie biłgorajskim, natomiast pochodzę z Zofianki Górnej w powiecie janowskim mówiła Agnieszka

-Jesteś bardzo gruntownie wykształcona nie tylko muzycznie, więc powiedz coś o tych studiach, które skończyłaśpowiedział Sierocki

 

-Długo szukałam swojej drogi, bo każdy z nas chce robić coś w życiu,  w czym czuje się dobrze. Zaczęłam od studiów inżynierskich, skończyłam gospodarkę przestrzenną. Następnie uderzyłam troszkę w kierunku prawa, ale jednak to nie było to. Skupiłam się na architekturze obrazu, ale jednak cały czas coś mnie determinowało, żeby skupć się w kierunku muzyki, bo ona cały czas do mnie ciągnęła, więc zrobiłam jeszcze studia muzyczne. Jestem instruktorem muzycznym, pracuję w GOK-u w Księżpolu. Lubię śpiewać i grać, dlatego cieszę się, że tu jestemmówiła Agnieszka.

 

Nasza krajanka pochwaliła się na antenie, że niedługo zostanie mamą, chociaż nie zna jeszcze płci dziecka.

Agnieszka jest też druhem strażakiem, a pasją w tym kierunku zaraził ją mąż Jarek. Sierocki i zespół PIERSI wraz z Agnieszką  pozdrowili wszystkich strażaków w całej Polsce:

-Pozdrawiam wszystkich strażaków w całej Polsce i cieszę się, że należę do Was – mówiła Agnieszka ze sceny.

 

- Reklama -

-Chciałem Ci powiedzieć, że cały zespół kocha strażaków z całej Polski, a ja z Małym, jak widać, kochamy też rogale – dodał Paweł z zespołu. (Było to żartobliwe nawiązanie do rogali jako pieczywa).

 

-Ja też kocham Rogale! odpowiedziała Agnieszka.

 

Występ Agnieszki przy akompaniamencie muzyki z taśmy profesjonalnej spodobał się chyba muzykom z zespołu PIERSI:

Trzeba przyznać Agnieszce, że śpiewała jakby było was dwoje – z podwójną siłą. Brawo! – podsumował Paweł. 

 

Niestety Agnieszka nie wygrała programu i nie zaśpiewa na festiwalu w  Opolu, ale występu w programie nie żałuje:

-To jest naprawdę intensywny dzień i pełen wrażeń. Człowiek spotyka bardzo dużo nowości, samo wejście do tego dużego studia telewizyjnego jest niespotykanym uczuciem i przeżyciem. Natomiast naprawdę warto! Warto dla samego siebie to zrobić i się sprawdzić. Po prostu polecam – mówiła w rozmowie z nami Agnieszka.

 

Całą rozmowę z naszą gwiazdą można przeczytać tutaj:

https://gazetabilgoraj.pl/z-gminy-ksiezpol-do-szansy-na-sukces-malo-kto-wiedzial-o-moim-udziale-w-programie/

 

 

 

 

 

Foto: screenshoot Szansa na Sukces TVP2

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.