Minkiewicz

Praca zdalna ONLINE | Reklama | Dodatkowa – Stała

Ogłoszenie dodał:
Opublikowano: 17 kwietnia 2018 (5 miesiące temu)

Na zlecenie firmy zewnętrznej poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych w INTERNECIE.

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY NIE JEST WYMAGANE – Uczymy od PODSTAW .

Wymagania niezbędne:

– minimum 18 lat
– motywacja do pracy i osiągania wysokich zarobków
– dostęp do internetu
– zaangażowanie
– umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

– elastyczny grafik.
– niezbędne narzędzia do pracy
– szkolenia
– wysokie wynagrodzenie
– pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy

Zakres obowiązków:

– prowadzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych
– nadzorowanie poprawności działania reklamowych witryn internetowych

Oferowana praca nie polega na wynagrodzeniu wyłącznie prowizyjnym !

Dla najbardziej AKTYWNYCH współpracowników przewidujemy wszelkie BONUSY oraz DODATKI !

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie krótkiej wiadomości pod adres : praca@zarabiam-online.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.