AGD

- Reklama -

- Reklama -

A tak świętował Potok Górny (FOTO)

Potok Górny także świętował Narodowy Dzień Niepodległości. Została odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny, złożono wieńce przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego oraz Obeliskiem, odbyła się także akademia przygotowana przez młodzież ze Szkoły Podstawowej w Lipinach Dolnych.

- Reklama -

Okolicznościowe przemówienie a także słowa podziękowania do uczestników uroczystości wygłosił Wójt Gminy Potok Górny Stanisław Dyjak.

W uroczystości patriotycznej wzięli udział m.in. Wiceprzewodniczący Rady Gminy Łukasz Garbacz, Radni Rady Gminy, Dyrektorzy Szkół Podstawowych z terenu gminy wraz z delegacjami wieńcowymi, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, nauczyciele, mieszkańcy oraz pracownicy Urzędu Gminy.

- Reklama -

fot. UG Potok Górny

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Antoniusz mówi

    zamiast pracocowac na rzecz gminy za co sie bierze ciezka kasa to lepiej takie szopki odstawawiac i kwiatki pod pomnikami skąłdac i przemawiac przemawiac i przemawiac. Tylko ze gadka i ładne słwoka niczego nie załatwia. a mamy powazny kryzys. ani wegla ani innego opału nie ma. wszystko drozeje i drozeje. I co dalej?? Co dalej w najbiednieszej gminie w Polsce?? Niech włodarz powie co dalej a nie ceka t;lko na dotacje. a jak dotacji nie bedzie to co wtedy?? A nic bo ani pomysłu na gmine ani mozliwosci nie ma zadnych. wiec mieszkancy radzcie sobie sami a ja i tak kase dostane swoje wiec mam was gdzies. Taka jest nasza rzeczywistosc.

  2. Antoniusz mówi

    Taaaaaaaaaaaaaaaaaa przemowa najważniesza jest. Trzeba tych co im słoma z butów wystaje uświadamiac chociaz to proces ciezki i trudny nad wyraz i przydałaby sie podwyzka wypłaty bo inflacja i ta ciezka praca na codzien ech ciężko jest lekko zyc.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.