przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

A lodowisko to jeszcze działa? (foto)

Jeszcze kilka dni temu miejskie lodowisko w Biłgoraju tętniło życiem. A jak jest teraz? Ferie się skończyły, temperatura poszła do góry. Ale wbrew pozorom lodowisko daje radę i ma się całkiem dobrze nawet przy dodatnich temperaturach. Sami zobaczcie zdjęcia.

- Reklama -

Pomimo dodatnich temperatur lodowisko nadal funkcjonuje, a sezon na ślizganie trwa.  Obsługa przyznaje, że przed południem zaglądają tutaj uczniowie, a przez ferie popołudniami było pełno młodzieży.

W pierwszy poniedziałek po feriach temperatura poszła do góry, a wiele osób myślało…że lodowisko z końcem ferii zimowej zostało zamknięte. Sprawdziliśmy. Lodowisko nawet przy dodatnich temperaturach daje radę i czeka na mieszkańców.

Wszystkim zainteresowanym przypominamy: lodowisko w Biłgoraju znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 5 w Biłgoraju.  Otwarte jest 7 dni w tygodniu. Dla mieszkańców miasta zazwyczaj popołudniami, bo rano zarezerwowane jest dla szkół.

Dla wszystkich mieszkańców otwarte jest w soboty, niedziele i święta od 9:00 do 20:00, a w dni nauki szkolnej od 15:00 do 20:00. (Od 9:00 do 14:30 ślizgają się szkoły).

Wstęp na lodowisko jest wolny, a wejście odbywa się o każdej pełnej godzinie.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

  

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.