- Reklama -

- Reklama -

Ukradł jednoślad, później jeździł nim pijany

Do 5 lat więzienia grozi 53-letniemu złodziejowi, który w Biłgoraju ukradł rower. Na jego nieszczęście już po kilku godzinach od dokonania przestępstwa został złapany. Był pod wpływem alkoholu.

23 sierpnia około godziny 17 do biłgorajskiej komendy zgłosiła się 32-latka z Biłgoraja, która została okradziona. Tego samego dnia pojechała do pracy rowerem i pozostawiła go pod budynkiem, niestety, w żaden sposób go nie zabezpieczając. Po zakończonej pracy okazało się, że jej rower o wartości 600 złotych „zniknął”.

Policjanci bardzo szybko zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 53-letni mieszkaniec Biłgoraja. Podczas zatrzymania mężczyzna upierał się, że rower należy do niego, a otrzymał go w prezencie od siostry. Kobieta odzyskała swój jednoślad. Jak ustalili policjanci, złodziej był nietrzeźwy. Miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

– O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Czy ty zabezpieczasz rower przed kradzieżą?

Pokaż Wyniki

Loading ... Loading ...

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.