Krystyna Deryło

- Reklama -

7 medali dla młodych karateków

W dniu 1 grudnia 2019 roku w Hali Tenisowej w Zamościu, odbyły się Zawody o VII Puchar Św. Mikołaja w Karate Tradycyjnym zorganizowany przez Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego.

W zawodach wzięło udział 150 zawodników z pięciu klubów karate z Zamościa, Biłgoraja, Tomaszowa Lubelskiego oraz Ryk. Turniej otworzył zastępca prezydenta Miasta Zamość  Piotr Zając oraz wicestarosta zamojski Witold Marucha. Biłgorajską Akademię Sztuk Walki reprezentowało 12 zawodników, którzy w sumie zdobyli 7 medali.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku naszych podopiecznych, szczególnie z medali debiutantek Oli i Emilii. Mimo Mikołajkowego charakteru zawodów pojedynki były bardzo wyrównane i wszyscy zawodnicy podeszli poważnie do startu mówi Piotr Wojtkowski, prezes i instruktor Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki.

– Chciałbym podkreślić dobry występ pozostałych dzieci, którym nie udało się stanąć na podium są nimi: Michał Blicharz, Olek Mazurek, Hubert Terejko, Wojtek Rak, Grzegorz Rak oraz Lena Frąk. Liczymy na równie udany występ naszych podopiecznych w następnym turnieju, który odbędzie się 8 grudnia w Tomaszowie Lubelskim – dodaje trener

WYNIKI:

Aleksandra Blacha – III m-ce w konkurencji Kichon

- Reklama -

Emilia Żarnowska – III m-ce w konkurencji Kichon

Gabriela Grela – III m-ce w konkurencji kata i III m-ce w konkurencji kumie

Kacper Olszyński – III m-ce w konkurencji kumie

Oliwier Obszański – II m-ce w konkurencji kumie

Miłosz Paczos – III m-ce w konkurencji kumie

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.