- Reklama -

- Reklama -

Kolejny pirat drogowy zatrzymany

W poniedziałkowy wieczór funkcjonariusze policji zatrzymali kolejnego pirata drogowego. Tym razem był to 20-latek, który na liczniku w terenie zabudowanym miał 109 kilometrów na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

28 września po godzinie 19 funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego audi, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

– 20-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn jechał samochodem z prędkością 109 kilometrów na godzinę przez miejscowość Czernięcin Główny. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi – mówi mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Należy pamiętać, że wraz ze wzrostem prędkości, w sytuacji nagłego zagrożenia, panowanie nad pojazdem staje się coraz trudniejsze. Kierujący, którzy nie będą stosować się do ograniczeń prędkości, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

W trosce o bezpieczeństwo policjanci apelują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Przypominają również o dostosowaniu prędkości do warunków na drodze.

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.