- Reklama -

- Reklama -

117 km/h w terenie zabudowanym

W poniedziałek funkcjonariusze policji zatrzymali do kontroli 44-letniego mieszkańca Jarosławia, który jechał samochodem marki Saab z prędkością 117 km/h w terenie zabudowanym. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania na trzy miesiące. Został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

13 lipca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali kierowcę samochodu osobowego, który przekroczył w terenie zabudowanym dopuszczalną prędkość.

- Reklama -

– 44-letni mieszkaniec Jarosławia jechał samochodem marki Saab z prędkością 117 km/h. Został zatrzymany do kontroli drogowej około godziny 8.30 w miejscowości Luchów Górny. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowanie na trzy miesiące, został również ukarany mandatem i punktami karnymi – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów. Przypominają również, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Mareg mówi

    Jakie dał się nabrać. Takie jest prawo, które policja musi realizować. Prawo jazdy zostaje zatrzymane co jest widoczne w centralnej ewidencji kierowców. Były już kierowca może tylko złożyć zażalenie do właściwego miejscowo prokuratura oraz przed sądem nieudolnie walczyć.
    Problem jest na szczeblu ministerialnym. Może sąd rząd PiS i nowy prezydent wraz z komendą główną w końcu zajmą się sprawą atestów żeby później nie byli zastrzeżeń.

  2. ozon mówi

    Kolejny dał się nabrać na zabranie uprawnień radarem bez atestu kiedy zmądzrejecie ?????

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.