- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Policja znakuje rowery

30 czerwca policjanci biłgorajskiej komendy będą znakować rowery. Każdy, kto chce w ten sposób zadbać o swój jednoślad, może zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. 

 

We wtorek biłgorajscy policjanci w budynku KPP w Biłgoraju w godzinach 9.00–14.00 będą znakować jednoślady.

- Reklama -

– Znakowanie jest kilkuminutową czynnością i jest bezpłatne. Wystarczy mieć ze sobą dowód zakupu roweru, czyli dokument potwierdzający, że rower jest naszą własnością, dowód osobisty i kartę gwarancyjną. Do znakowania rowerów policjanci stosują kod literowo-cyfrowy. Dzięki takiemu systemowi każdy oznakowany rower ma inny numer, a ponadto można łatwo ustalić jednostkę, w której został oznakowany – mówi mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Po wykonaniu graweru dane oznakowanego przedmiotu rejestrowane są w policyjnej komputerowej bazie danych. Właściciel otrzymuje odcinek z numerem identyfikacyjnym przypisanym do jego roweru. Znakowanie można wykonać w budynku KPP w Biłgoraju również w każdy wtorek w godzinach 11.00–14.30 lub w innym wcześniej uzgodnionym terminie. Więcej informacji pod nr tel.: 47 815 22 61.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.