500 zł za informacje o sprawcy

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 4 na 5 listopada we Frampolu. Jak podaje Mateusz, zaparkował on wieczorem swój samochód przy ulicy Polnej, a kiedy rano chciał do niego wsiąść, zobaczył, że karoseria na całym boku jest przerysowana. Uszkodzone zostały także drzwi pojazdu. 
Po sprawcy zdarzenia nigdzie nie było śladu. Obok uszkodzonego samochodu Mateusza pozostała tylko listwa przydrzwiowa i odpryski lakieru. Widać było, że samochód sprawcy miał ciemnozielony kolor. 
Właściciel uszkodzonego samochodu zgłosił ten fakt na policję. Mało tego, na własną rękę rozpoczął poszukiwania sprawcy. Na portalu społecznościowym opublikował zdjęcia uszkodzonego auta i apel z prośbą o pomoc. "Witam wszystkich. 500 zł za informacje. Najprawdopodobniej sprawca porusza się autem rover 600. Dzisiejszej nocy (4/5 listopada) zapewne jakiś pijany kierowca skasował moje auto. Poszukuję starszego autka w ciemnozielonym metalicznym kolorze, który posiada też gumowane listwy drzwiowe (jedną zostawił). Jeśli ktoś coś wie, proszę o kontakt, za pomoc będzie nagroda pieniężna. Jeśli będziesz miał rację i twoja informacja pomoże w znalezieniu sprawcy, wypłacę 500 zł. Proszę o udostępnianie i przesyłanie dalej" – napisał właściciel samochodu.
Z tą informacją zwraca się także do czytelników naszej gazety i prosi o rozpowszechnienie apelu. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.