- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

5 osób w tym dwoje dzieci trafiło do szpitali

W poniedziałkowy wieczór doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Pięć osób w tym dwoje dzieci trafiło do szpitali. Oboma pojazdami podróżowali mieszkańcy powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

22 listopada w godzinach wieczornych na drodze wojewódzkiej nr 877 między Leżajskiem a Kuryłówką miał miejsce wypadek. Samochód osobowy marki Hyundai, w którym jechało małżeństwo, zderzył się z pojazdem marki Volkswagen, którym podróżowała kobieta wraz z dwojgiem dzieci. Oboma pojazdami podróżowali mieszkańcy powiatu biłgorajskiego.

– Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, chcąc wyprzedzić znajdujący się na łuku drogi ciągnik rolniczy wraz z przyczepami, zderzyła się czołowo z kierowcą samochodu marki Volkswagen – mówi st. asp. Tomasz Potejko, rzecznik prasowy leżajskiej policji.

Siła uderzenia była na tyle duża, że wszyscy znajdujący się w obu pojazdach trafili do szpitali. Teraz zostanie przeprowadzone postępowanie, które wyjaśni dokładnie przyczyny wypadku i pozwoli ukarać jego sprawcę.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.