Automax

Spotkanie z politykami PO

Spotkanie z politykami PO

W Biłgoraju gościli posłowie: Dorota Niedziela, Arkadiusz Marchewka oraz Paweł Papke. – Chcemy porozmawiać o samorządnej Polsce, o tym co uważamy za niebezpiecznie. Chcemy mówić o tym co ma się zmienić.Słuchamy Państwa i odpowiadamy na państwa pytania. To jest dla nas najważniejsze – mówiła na wstępie Dorota Niedziela. Dodała, że wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. – Jest to obecnie najważniejsza rzecz. Zadbajmy przez nie o to, aby nasze małe ojczyzny były takie jak sobie wymarzyliśmy. Ostateczną decyzję każdy ma w swoim ręku mając kartę do głosowania – podkreślała poseł.

Poseł Paweł Papke mówił, że głównym celem spotkania jest słuchanie tego, co mieszkańcy regionu mają do powiedzenia. – Interesuje nas co wy myślicie o tym co dzieje w Warszawie – mówił. Dodał, że widać rozwój Biłgoraja oraz to, że skutecznie pozyskuje środki zewnętrzne.

Poseł Arkadiusz Marchewka podkreślił, że opozycja poza rzetelnym i ostrym recenzowaniem zajmuje się również przedstawianiem swoich propozycji w wielu kwestiach. Jednak od wielu osób słyszy że za mało o tym mówią.

Sporą część dyskusji poświęcono protestowi osób niepełnoprawnych w Sejmie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.