Usługi krawieckie

- Reklama -

29-latek spadł z rusztowania

Wyjaśniane są okoliczności nieszczęśliwego wypadku przy pracy, do którego doszło wczoraj w Soli. Podczas wykonywania prac budowlanych 29-latek spadł z rusztowania na wysokości około 2 metrów. Mężczyzna był trzeźwy. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16. Policjanci zostali skierowani do miejscowości Sól, gdzie według zgłoszenia miało dojść do nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania prac budowlanych. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, 29-letni mieszkaniec gminy Jeżowe w powiecie niżańskim w trakcie wykonywania pracy polegającej na ocieplaniu budynku spadł z rusztowania. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala. Jak ustalili policjanci, był trzeźwy. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas prac budowlano-remontowych szczególnie na wysokości i podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi. Złe samopoczucie, rozkojarzenie, nierozsądne zachowania czy niewłaściwe obsługiwanie narzędzi to najczęstsze przyczyny wypadków.

 

- Reklama -

młodszy aspirant Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.