- Reklama -

- Reklama -

250 kg nielegalnego tytoniu upchane w Peugocie

47-letni obywatel Węgier przewoził przerobionym Peugotem ponad 250 kg nielegalnego tytoniu. Biłgorajski kryminalni zatrzymali go do kontroli w Woli Różanieckiej (gmina Tarnogród). Gdyby kontrabanda trafiła na rynek, to straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosłyby prawie 130 000 złotych.

- Reklama -

Dzięki działaniom biłgorajskich kryminalnych w Woli Różanieckiej zatrzymany został obywatel Węgier przewożący spore ilości nielegalnego tytoniu.

W niedzielę po godzinie 17:00 w Woli Różanieckiej biłgorajscy kryminalni zatrzymali do kontroli samochód marki Peugot Partner, którym kierował 47 – letni obywatel Węgier. Jak się okazało podczas kontroli, tylne siedzenia były wymontowane, a przestrzeń bagażowa była całkowicie wypełniona suszem tytoniowym – poinformowała aspirant Joanna Klimek, rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.

Okazało się, że mężczyzna przewoził ponad 250 kilogramów nielegalnego tytoniu. Wstępne obliczenia wskazują, że gdyby kontrabanda trafiła na rynek, straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosłyby prawie 130 000 złotych.

toyota Yaris

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut uchylania się od obowiązku podatkowego, za co grozi mu kara grzywny.

Biłgorajscy kryminalni mieli pracowity weekend. Dzień wcześniej zatrzymali kierowcę, który uciekł z miejsca wypadku: https://gazetabilgoraj.pl/prokuratura-ustala-kto-spowodowal-smiertelny-wypadek-w-luchowie-gornym/

Źródło/foto: KPP Biłgoraj

- Reklama -

1 komentarz
  1. ObywatelRP mówi

    chyba ktoś nie wie jak się pisze peżot 😀

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.