- Reklama -

- Reklama -

200 lat w zdrowiu

Setne urodziny obchodziła mieszkanka gminy Frampol. Niestety okoliczności nie pozwoliły na huczne świętowanie. Nie obyło się jednak bez życzeń i drobnych upominków.

Weronika Kiełbasa z Pulczynowa, w niedzielę 22 marca, świętowała swoje setne urodziny. Niestety ze względu na sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nie było możliwości organizacji dostojnego świętowania.

Jubilatka urodziła się w 1920 roku w Kątach. W wieku 26 lat poślubiła Michała Kiełbasę. Wspólnie wychowali dwoje dzieci. Rodzina zajmowała się prowadzeniem gospodarstwa rolnego. Obecnie Jubilatka mieszka z córką. Jest osobą w dobrej kondycji, pogodną i uśmiechniętą. Jubilatka cieszy się z kochających bliskich. Ma 6 wnuków i 11 prawnucząt.

- Reklama -

Jubilatce zostały przekazane prezenty i list gratulacyjny od burmistrza Józefa Rudego. – W setną rocznicę urodzin składam najserdeczniejsze gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym – życzył burmistrz Frampola Józef Rudy.  Okolicznościowy adres wystosował premier Mateusz Morawiecki oraz Dyrektor KRUS w Biłgoraju.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.