- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

20 tys. zł zebrano podczas Wieczoru Darczyńcy

W ubiegły weekend Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej jak co roku w listopadzie zorganizowała „Wieczór Darczyńcy”. Tym razem odbył się on w nowej siedzibie organizacji przy ulicy 3 Maja.

Tegoroczny Wieczór Darczyńcy był wyjątkowy ze względu na okoliczności, w których został zorganizowany.

– Pandemia, wciąż nie zwalnia i nie pozwala w pełni bezpiecznie spotkać się wszystkim w świecie rzeczywistym, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom darczyńców Fundacja zorganizowała po raz pierwszy w historii „Hybrydowy Wieczór Darczyńcy”. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy, kto chciał, mógł bezpiecznie uczestniczyć w naszej zabawie w siedzibie Fundacji lub w zaciszu swego domu, łącząc się z nami on-line – wyjaśnia Irena Gadaj, prezes Fundacji FLZB.

- Reklama -

Na uczestników „Hybrydowego Wieczoru Darczyńcy” wzorem lat ubiegłych czekała licytacja fantów ofiarowanych przez darczyńców Fundacji
– Otrzymaliśmy mnóstwo darów na licytację od członków Rady Fundacji i Zarządu, a także naszych wieloletnich przyjaciół i nowych sąsiadów. Wśród licytowanych przedmiotów cieszących się dużym zainteresowaniem był m.in.: voucher na lot widokowy paralotnią nad Zwierzyńcem z mistrzem Polski, Europy i świata w jednym, czyli Wojciechem Panasem. Dziękujemy serdecznie wszystkim darczyńcom, którzy wspierają naszą działalność, a w szczególności członkom Rady Fundacji i członkom Zarządu oraz Pracowni Jubilerskiej pana Adama Dziadosza, Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnemu pani Alicji Bosak, firmie Sparrow pani Małgorzaty Wróbel, Przedsiębiorstwu Handlowo-Usługowemu „Pagaj” ze Zwierzyńca, Karczmie „Młyn” i firmie „Polskie Jagody” – mówi Irena Gadaj.

W trakcie „Hybrydowego Wieczoru Darczyńcy” prowadzona była zbiórka funduszy na działania statutowe Fundacji poprzez licytację fantów oraz zbiórka środków na realizację trzech projektów tj. „Biłgorajskie szachy”, „Trasa piesza – Obrocz – Zwierzyniec” i „Taras Darczyńcy”. W trakcie imprezy udało się pozyskać łączną kwotę w wysokości 20 tys. zł.

„Hybrydowy Wieczór Darczyńcy” odbył się w siedzibie Fundacji FLZB zakupionej w ramach projektu „Centrum Rozwoju Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Biłgoraju”. Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.