- Reklama -

18-latek zakończył podróż w rowie

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło na drodze między Smólskiem a Aleksandrowem. 18-letni kierowca BMW wpadł w poślizg i dachował.

1 października około godziny 7 rano doszło do zdarzenia drogowego na odcinku drogi wojewódzkiej nr 853 między Aleksandrowem a Smólskiem.

Jak udało nam się ustalić, 18-letni mieszkaniec gminy Józefów kierował samochodem osobowym marki BMW. Gdy jechał w stronę Smólska, wskutek niedostosowania prędkości do warunków atmosferycznych wpadł w poślizg na łuku drogi, a następnie dachował.

- Reklama -

Mężczyzna sam opuścił samochód przed przyjazdem służb ratunkowych. Z uwagi na jego stan zdrowia, została podjęta decyzja o przetransportowaniu go do szpitala na badania.

Został on ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

- Reklama -

- Reklama -

7 Komentarze
 1. bilgteab mówi

  Picie. Sam jesteś wieśniak. Mówisz tak bo Ciebie na Matiza nie stać?? 😂 Nie bronie kierowcy bo nie ma za co bronić . Rodzice kupili samochód , rozbujać go rozbujał tylko nie opanował. A takie prostackie komentarze o kierowcach BMW świadczą jacy debile jeżdżą w innych markach.

 2. Jonasz mówi

  No cóż – mistrz kierownicy po egzaminie w Biłgoraju.

 3. picie mówi

  tylko wieśniaki jeżdżą BMW ten powinien zdać prawko jeszcze raz to by może wolniej jeżdził .

 4. Obywatel mówi

  I pokryć koszty interwencji straży pożarnej i policji.

 5. Głosik mówi

  I jeszcze kablem od radia w dolną część pleców.

 6. Adam mówi

  18-letni gówniarz ze świeżutkim prawkiem w BMW na mokrej szosie. Co może pójść źle. Oprócz mandatu i punktów powinien dostać też w pysk za głupotę.

  1. XYZ mówi

   poźniej jak za człowieka odpowiadać?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.