- Reklama -

16-latek poszkodowany w wypadku

Biłgorajscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem 16-letniego kierowcy motoroweru. Do zdarzenia doszło minionej nocy na trasie Biłgoraj – Smólsko Małe. Kierowca BMW podczas wyprzedzania innego pojazdu doprowadził do czołowego zderzenia z 16-latkiem kierującym motorowerem.

Około północy na trasie Biłgoraj – Smólsko Małe doszło do zderzenia motoroweru z samochodem osobowym. Policjanci wstępnie ustalili przebieg wypadku. Wynika z niego, że 16-letni mieszkaniec Biłgoraja, który kierował motorowerem marki Baotian jechał od strony Smólska w kierunku Biłgoraja. W pewnym momencie na prostym odcinku drogi jadący w przeciwnym kierunku kierowca samochodu m-ki BMW, 23-letni obywatel Francji nie zachowując należytej ostrożności rozpoczął manewr wyprzedzania poprzedzającego go pojazdu marki Volkswagen.

W wyniku tego doprowadził do czołowego zderzenia z jednośladem. 16-latek doznał licznych obrażeń ciała. Pierwszej pomocy udzielili mu będący na miejscu policjanci, następnie nastolatek został przetransportowany do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi. 16-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motorowerem. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.