- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

137 km/h przez Hedwiżyn

Brakiem wyobraźni wykazał się 24-latek, który pędził mercedesem w terenie zabudowanym z prędkością 137 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Hedwiżyn przez patrol biłgorajskiej drogówki. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany wysokim mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze.

- Reklama -

Policjanci z biłgorajskiej drogówki w sobotę w miejscowości Hedwiżyn prowadzili pomiar prędkości. Brakiem wyobraźni wykazał się 24-latek z gminy Zwierzyniec, który około godziny 10.40 pędził samochodem marki Mercedes, w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 87 kilometrów na godzinę. Policyjny pomiar wskazał 137 kilometrów na godzinę.

Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany wysokim mandatem i otrzymał punkty karne.

- Reklama -

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragicznie.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

5 Komentarze
 1. John mówi

  O 30wiecej powinno byc zatrzymywane prawo jazdy a takie teksty ze jak droga jest prosta to mozna jechac szybciej to smieszno i straszno ale ludzie o zgrozo tak mysla niestety.Gdy tak dalej bedzie to na drogach sie nic nie zmieni.Ludzie ktorzy powinni dac przyklad swym postepowaniem mysla ze im wszystko wolno bo maja znajomych ktorzy pomoga jakby co.137km na godzine to predkosc na autostradzie.Jakby ktos zginal pewnie uslyszelibysmy komentarz ze sam jest sobie winien bo mial malo bezpieczne auto.Na moje oko powinin byc przeglad znakow bo jest ich duzo za duzo.

 2. Kacper mówi

  Syn policjanta z drogówki.. znajomosci ojca nie pomogły hahaha

 3. Wjesio mówi

  Szkoda chłopaka a mógł jeździć :/
  Ja rozumiem że teren zabudowany jest 50 ale jak warunki sprzyjają i jest dobra widoczność.. to można trochę szybciej jechać ale przepis jest przepis i tylko karać.. głupi graj głupi ludzie.

 4. Obywatel mówi

  Kary cielesne wprowadzić wtedy może się nauczą jeździć normalnie.

 5. jarek mówi

  Ale cep, idiota, debil itp. Itp.

Zostaw odpowiedź