- Reklama -

134 km/godz. przez Korczów

Brakiem wyobraźni wykazał się 42 latek ze Świdnika, który wczoraj pędził samochodem marki Skoda w terenie zabudowanym, przekraczając dopuszczalną prędkość o 84 kilometry na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Korczów. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze.

Brakiem wyobraźni wykazał się 42-latek ze Świdnika, który wczoraj około godziny 8 pędził samochodem marki Skoda w terenie zabudowanym, przekraczając dopuszczalną prędkość o 84 kilometry na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Korczów. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

- Reklama -

Pamiętajmy, na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragicznie.

 

 

mł. asp. Joanna Klimek/policja lubelska

- Reklama -

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Czytelnik mówi

    Kto to jest ta krowiarka?

  2. Adrian ten od Krowiarki mówi

    Poza chłostą powinien taki kretyn ubezpieczenie razy 7 płacić z zakazem jazdy autami na kogoś innego ubezpieczonym. W USA jak by go żadna firma nie chciała ubezpieczyć to gościu by co najwyżej elektryczną hulajnogą mykał.

  3. Czytelnik mówi

    Jeszcze w ramach kary powinna być chłosta policyjną pałą, za każdy kilometr raz po zadzie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.