AGD

- Reklama -

- Reklama -

129 km na godzinę przez Lipny Górne-Lewki

Brakiem wyobraźni wykazał się 31-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego, który wczoraj pędził samochodem marki Kia w terenie zabudowanym, przekraczając dopuszczalną prędkość o 79 kilometrów na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Lipiny Górne-Lewki (gm. Potok Górny). Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Apelujemy do kierowców o rozsądek na drodze.

- Reklama -

Wczoraj około godziny 8.30 biłgorajscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Kia, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Mieszkaniec powiatu niżańskiego, 31-letni kierowca pędził przez miejscowość Lipiny Górne-Lewki (powiat biłgorajski) z prędkością 129 kilometrów na godzinę. Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące, został również ukarany mandatem i punktami karnymi.

- Reklama -

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragicznie.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

1 komentarz
  1. Głosik mówi

    Możecie sobie apelować. Dopóki kary nie będą drastyczne nic się nie zmieni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.