- Reklama -

- Reklama -

1 procent dla siostrzyczek

O historii dziewczynek, których mama pochodzi z gminy Obsza, pisaliśmy na łamach NOWej Gazety Biłgorajskiej w artykule "Pomóżmy Anielce i Anastazji". Wówczas Szkoła Podstawowa w Babicach zorganizowała kiermasz charytatywny, z którego dochód wspomógł rodzinę Gradków w rehabilitacji dziewczynek. 
Teraz siostrzyczki są już wpisane na listę podopiecznych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Każda z nich ma swoje subkonto, na które można przekazywać 1 procent podatku przy rozliczeniach z fiskusem. 
Anielka (5 miesięcy), dziecko z niedosłuchem głębokim, czeka na operację wszczepienia implantu słuchowego. Anastazja ma 1,5 roku, jest już po operacji wszczepienia implantu na ucho lewe, na prawym nosi aparat słuchowy. Zakupione pomoce umożliwią dziewczynkom szybszą naukę słuchania i mówienia. 
Przy rozliczeniach z urzędem skarbowym w formularzu PIT należy wpisać KRS Fundacji 0000037904, a w rubryce "Cel szczegółowy" – 32370 Gradek Anastazja lub 32371 Gradek Aniela.
 Można także wspomóc rodzinę, przekazując darowiznę przelewem internetowym. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://dzieciom.pl/podopieczni/32371# i tutaj: https://dzieciom.pl/podopieczni/32370.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.