Moto Tech

- Reklama -

„SPORTOWY DZIEŃ KOBIET”

Konkursy z nagrodami, zajęcia sportowe, pokaz mody, masaże, pomiary ciała, zabiegi kosmetyczne, stylizacje fryzur, make-up i o wiele więcej atrakcji tylko podczas Sportowego Dnia Kobiet w OSiR.
W sobotę 12 marca br. zapraszamy Panie na Sportowy Dzień Kobiet.
Na głównej arenie hali ruszamy o 15:00 zajęciami ZUMBY, które poprowadzi Zosia Badach. Po zumbowych szaleństwach chwilę wytchnienia da nam pokaz sportowego tańca na rurze Mistrzyni Europy w Pole Dance Sport, Katarzyna Bigos, która poprowadzi również autorskie zajęcia sportowe FIREWORKOUT. Na sam koniec bloku sportowego uczestniczki będą mogły spróbować sił w skokach na trampolinach. Zajęcia Fit & Jump poprowadzi Paulina Wójtowicz z Klubu LEILA w Lublinie.
Po zakończeniu bloku sportowego zapraszamy na pokaz mody sportowej znanych firm odzieżowych, którego choreografią zajęły się Marta Tochman i Milena Grygiel. W przerwie wystąpią sportowcy z biłgorajskiego Stowarzyszenia STREET WORKOUT oraz KARLA RIZNYK z Krakowa.
Jednak OSIR to nie tylko arena główna, dlatego tego dnia zapraszamy do zwiedzania i czynnego udziału w szeregu atrakcjach m.in. zajęcia na piłkach poprowadzi Sylwia Szkałuba zaś JOGĘ Ola Gontarz. Odpoczynek zapewnią: masażyści, odnowa biologiczna oraz Studio Figura w Biłgoraju. Sklep Noszę Biustonosze doradzi, jaki biustonosz wybrać a zaprzyjaźnione kosmetyczki i fryzjerki zadbają o nasz wygląd. Sklep JEDZ ZDROWO i Restauracja SITARSKA zadbają o poczęstunek. Dzięki NATUR HOUSE dowiemy się, co jeść by być zdrowym. Podczas Sportowego Dnia Kobiet wszystkie atrakcje są bezpłatne.
Podczas całej imprezy odbędą się konkursy z nagrodami dla najaktywniejszych Pań, na koniec spośród wszystkich uczestniczek wylosujemy atrakcyjne nagrody m.in. telewizor SHARP, odkurzacz ZELMER oraz drobne AGD.
Serdecznie zapraszamy do udziału.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.